Vandy Vape Kylin M Pro


Sziasztok, erősen gondolkodom egy Kylin M Pro vásárlásán, van esetleg valakinek tapasztalata vele?
Első építős DL kazánom lesz, felmerült egy kérdésem a mesh lap kompatibilítással: Gyárilag 16x6.8 lapokat adnak hozzá, a 16x7-esek is jók lehetnek,v itt ennyire számít az a 0.2 mm?

3 kedvelés

Szia igen nekem van ö ugye bár egy új tankocska én és soha nem voltam mesh párti de aztán a mendegélös módomra kerestem tankot és öt választottam én egy voopoo drag 3 modon hajtom nem egy szenzációs mod tudom de ehhez a tankhoz pont megfelelő . Csak nekem most a 6 ml is palást van rajta . Egy nagyon jó tank szerintem .wotofo profile unity rta próbáltam mesh ként előtte de az nem jött be . A [Vandy Vape Kylin M Pro] sokkal jobb ízre gőzre mindenhogyan.
Előnyök: REMEK IZ ÉS GÖZÖK. STABIL JÓL ÖSSZE VAN RAKVA! KÖNNYÜ SZERELNI! (wotofo mesh lap és vatta jó hozzá )
Hátrányok: Irdatlan mennyiségű liquid et eszik meg (horgászni voltam vele 12 óra alatt 24 ml szívtam el kb ) 6mg 70vg 30pg
Egy próbát megér szerintem én nem csalódtam benne .

5 kedvelés

8 kedvelés

Szia Tomi, megvetted végül? Gondolkozom most rajta én is :slight_smile:

1 kedvelés

Hello, igen, teljesen elégedett vagyok vele, igaz nincs összehasonlítási alapom más mesh kazánokkal,ez az első ilyen.

4 kedvelés

Ennek örülök, ha van képed róla vagy a meshről amit használsz benne, vatta…minden érdekel :smiley:

2 kedvelés

Leggyakrabban 0.18 wotofo mesh lapot használok benne, vattának meg 6mm cipőfűzős vandyvape, v wotofo vattát.

3 kedvelés

Szia én tovább adtam nem bírtam hogy liquid temető :smiley:

nem a meshtől függ mennyi liquidet eszik?
barátnőmnek is mesh van (dead rabbit r) az is sokat fogyaszt, az én blotto maxom is fogyaszt rendesen de nem ad olyan jó ízt mint az övé, ezért gondolkozok valami jó ízvisszaadású tankon

1 kedvelés

és a kylin m pro felső levegőzős és mesh tank ideális lenne, nem tudom hogy mennyire jó az ízvisszaadása

1 kedvelés

Szia nagyon brutális az íze van . Szerintem nagyon jól van összerakva. Pont telibe húzza azt a levegőt a ,lapon . Nem folyik ! Nekem volt wotofo profile om az néha folydogált ,és ízben sókkal gyengébb volt . De ha megnézzük mekkora a mesh lap, és hogy azt telibe veri a levegő, akkor persze hogy jó ízek jönnek. Mert nagy a felület, nem úgy mint egy szál huzalnál. Szerintem nagyon jó ajánlani tudom neked .

1 kedvelés

Sziasztok. Pár napja vettem Zeus mesh , előtte single fat rabit volt . Ég és föld között a különbség.
Fat Rabit folydogált . Gőz, íz rendben .
Aztán amikor jött a Zeus mesh . Na akkor tudttam mi is az igazi Gőz ,és teljes íz hatás.
Egy hátrány , hogy a Zeus ba nehezen lehet a mesh lap alá a vattát be húzni.
Esetleg ha van rá trükk, azt szívesen fogadom előre is.
Sziasztok. :blush:

1 kedvelés

https://vaperina.cc/t/kylin-m-pro-es-dovpo-blotto-single/14735
Ha esetleg valaki szeretne villám gyorsan szerezni egy Kylin M Pro-t :face_with_hand_over_mouth: :grin:

1 kedvelés

Szia ez ugyan úgy a Zeus ra is igaz ? Köszönöm szépen

Szia látom elég régi de megvan még?

Hello,igen,még megvan.

1 kedvelés

Ezesetben érdekelne a KYLIN M PRO