Változás! Témák megosztása Facebookon

Sziasztok :slight_smile:

Kicsit változtatunk a dolgokon. Mostantól határozatlan ideig, a Fórumon létrehozott témáitokat és hirdetéseiteket megosztjuk a Vaperina Közösség 18+ facebook csoportunkban a Vaperina facebook oldal nevében.

Reméljük nagyobb érdeklődéssel fogjátok használni a Fórumot és valóban egy olyan közösség jön létre, amilyet megálmodtunk. Bízunk benne, hogy többen fogtok részt venni egy-egy beszélgetésben és ezáltal gördülékenyebben, gyorsabban kapjátok meg a választ kérdéseitekre vagy éppen bonyolítjátok le az adás-vételt.

Fontos! Ezeknél a megosztásoknál a hozzászólás lehetősége ki lesz kapcsolva.

Amennyiben szeretnél hozzászólni a témákhoz, hirdetésekhez, kérlek azt itt a Fórumon tedd meg :slightly_smiling_face:

Pontosan tudjuk, hogy nehéz a Facebookon kívül tevékenykedni, de higgyétek el a mi Fórumunk felveheti vele a versenyt. Sőt elég sok dologban jobb is :slightly_smiling_face: Ez csak rajtatok múlik. Ti tartjátok életben! Mit gondoltok? Adtok neki egy esélyt? :heart:

5 kedvelés

Én pont a napokban próbáltam jobb belátásra bírni egy nagyobb facebook csoport vezetőit, hogy alkossunk újra egy nagy közösséget, amitől sokkal erősebbek lehetünk, jobb esetben közösen harcolhatunk a jogainkért. Sajnos a kísérletem hiábavaló volt és ismét a Ti neveteket használva létrehoztak egy új mondhatni igénytelen csoportot a Discord segédletével. Indoklás a már jól ismert „közös lónak túros a háta”, ellenben ha engem kérdeznétek, szerintem a jelenlegi helyzetben ép a közös ló vezetne mindnyájunkat eredményre!

1 kedvelés

Igen sajnos ezek a csoportok későn látták be, hogy nem rajtuk múlik az, hogy mennek vagy maradnak. Nem olyan régen tettünk egy kísérletet, egy felajánlást arra vonatkozóan, hogy a csoport adminok létrehozzák saját csoportjukat itt a Fórumon. A probléma az, hogy ők az önös érdekeiket helyezik a közösség elé! Tisztelet a kivételnek, mert azért vannak!

Itt is ugyanúgy megkapták volna azt a kis hatalmat amit előszeretettel fitogtatnak a Facebook csoportjaikban, természetesen rájuk is vonatkoztak volna szabályok.

De mindegy is ez már a múlté :slight_smile: ezek szerint kezdik kapizsgálni, hogy a Facebookra nem lehet alapozni. Egyik pillanatról a másikra volt, nincs közösség. Az a gond, hogy a tagok, azok csak tagok az ő szemszögükből. Ők csak rombolják a Közösséget egyszerűen megszokták, illetve azt hiszik, hogy ők ezáltal valakik ennyi!

Engem személy szerint mérhetetlenül bosszant az, hogy ennyire semmibe veszik az embereket, hogy nem törekednek arra, hogy egy valóban jól működik Közösséget alkossunk és tartsunk fenn EGYÜTT! Nem külön külön kell megint kismillió közösséget létrehozni, hanem egy nagy kell. Egységben az erő!

Ezt nem teljesen értem, hogy a mi nevünket használva. Kifejtenéd, hogy mire gondolsz itt? :slight_smile:

1 kedvelés