Valaki ismeri az Euvaper.com oldalt?

Nagyon jó az oldal de vissza kell fognom a rendeléseimet.
Volt egy kis kiadásom. :grin:

Következő hónapban lessz az esküvőm úgy hogy most szükös lessz a matek. :wink:

6 kedvelés

Alaplé,+aroma+gép :thinking:értem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Klassz járgány :fist_right::fist_left:

2 kedvelés

Lakodalomba kimondottan ajánlott!:joy::joy:

2 kedvelés

Hát emlékezetes lagzi lenne. :laughing:

2 kedvelés

A texasi láncfűrészes lakodalom​:joy:

1 kedvelés

Oda vinni kell szigorúan,én nem vittem ilyet de mást sem most meg nézd meg​:sweat_smile::joy:

3 kedvelés

Ezzel aztán lehet vágni a felhőket. :grin:

3 kedvelés

Csak nem nászajándék? :joy:

4 kedvelés

Mondjuk nem bántam volna ha nászajándékba kaptam volna.
:sweat_smile:

4 kedvelés

…van itt ez a játék… :joy:

1 kedvelés

Ismerni ugyan nem ismerem, és nem is biztos hogy mérvadó, de ez nem tűnik biztatónak:
https://www.reddit.com/r/Vaping/comments/rcaliy/is_euvapercom_legit/

4 kedvelés

Végigolvasva asszem felejtő :angry:, sajna mert ott kamuba de van, Cthulhu 1928 MTL RDA! :sweat_smile:

4 kedvelés

…úton van egy rendelés,később bővebben…

5 kedvelés

Azért csak óvatosan ezzel a shoppal. Nem volt túl pozitív amiket írtak róla. Remélem minden rendben lesz a rendeléseddel. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

…ezt a vackot csak ott lehet kapni :grin::oumier blade mod

3 kedvelés

Közhellyel élve “bátraké a szerencse” :muscle:… bízzunk benne hogy csak vaklárma, és minden rendben lesz. :v:

2 kedvelés

Én rendeltem tőlük. Eltűnt a csomag. Írtam nekik erre annyi jött, hogy legyek türelemmel. Végül tizen x nap után befutott vele az expressone. Még örültem is volna de 3/4 termék nem az volt amit rendeltem. Írtam nekik. Válasz: sajnálják ez volt raktáron. Hát no comment. Szerintem felejtős az oldal. De tényleg bátraké a szerencse :grinning:

4 kedvelés

Hát ez durva, ilyet még nem is hallottam, bocs ez vót csak, OMG. Mondanám, hogy ez vicces, de mivel megszivattak így inkább szomorú…

3 kedvelés

Megreklamálni sem lehet, mert nincs hol. Elengedtem. Rendelek onnan amik már beváltak. :slight_smile:

4 kedvelés

Megèrkezett a masina​:grin:…védőfólia rajta,kicsit viseltes,végül azt kaptam amit rendeltem,de fentebb olvasgatva kihagyom a leendő boltjaim sorából…

3 kedvelés