Új Squonk szett, ki mivel gőzől ma?

Nem a 2 coilra gondoltam hanem hogy 1-1 coilnak a tekerese annyira szoros, hogy az összeér.

3 kedvelés

Az nem baj. :saluting_face:

3 kedvelés

Heti munka letudva​:smile:

18 kedvelés

Ha tekeréskor rendesen le van oxidálva, akkor nem baj. Ennek is megvan a maga előnye, fürgébb lesz a tekerésed, mint az ugyanolyan hézagos :grin:

5 kedvelés

nice job! melyik a kedvenc? sehol egy dual ?! ;]

3 kedvelés

QP Design Nio a kedvencem de aztán holtversenyben van a többi​:slightly_smiling_face:

Mindig próbálkozok a duallal de valahogy sose az igazi nálam. ( persze már úton van egy Drop V2 és egy Drop Dead 2 RDA:sweat_smile: )

5 kedvelés

2 havonta esedékes coil csere letudva​:saluting_face:

Sajnos az egyik Pulse V3-nak a gombja néha beragad, így az ötös fogatból csak négy marad szolgálatban. De már el is küldtem szervízelni :sweat_smile:

12 kedvelés

Úton van felém Kínából egy ilyen mod, remélem tetszik majd nekem is. :saluting_face: :thinking:

5 kedvelés

Én nagyon szeretem. Mágnes gondokkal ma is szembesültem. Este jöhet a pillanat ragasztózás​:sweat_smile:

4 kedvelés

:yum:

10 kedvelés


Könnyű építeni, mély “juice well”, levegős mint a kályhacső. De ami a lényeg, jó ízek.
Remek kis kazán. :+1:

12 kedvelés

Nem szokatlan az üveg topcap? Anno próbáltam a Mongrel RDA-val de nekem nem igazán jött be :smiley:

visszaálltam a normálra, de nem volt rosz, csak fekete-feketén jobban mutat, de világos modra tuti az üveget raknám :smiley:

1 kedvelés


Eleaf pico le+vandy vape requiem rta, mini erőmű :smile:

15 kedvelés

Nekem ez az új squonk mod. Pulse III.

13 kedvelés

egyedül a rózsaszín gombot nem értem :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Kicsit elüt legalább a kéktől :grin:

4 kedvelés

De így a feketènek sincs èrtelme. :sweat_smile:

5 kedvelés

Jó pumpálást​:saluting_face::sunglasses:

6 kedvelés

Vettem hozzá egy gomb szettet,18 db, random választás volt. :rofl:
Majd mingyá kicserélem. :rofl:

9 kedvelés