Új Squonk szett, ki mivel gőzől ma?

Titanicnak a volt ekkora kéménye :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Gőzölt is rendesen.

6 kedvelés

Drop dualt sokáig kerestem de csak single volt nálam. Nem volt az esetem​:smile: De lehet hagyni kellett volna még neki időt. DV Demo-t is sokáig el akartam engedni de aztán megtaláltam a megfelelő vattázást. Azóta már nem akarom eladni​:smile:

4 kedvelés

nézni jó ezeket is érteni nem értek hozzá csak bámulom… :heart_eyes:

3 kedvelés

Nekem a dual volt,de clone katona. “Kár érte,kiváló ügynök volt!” :sob:
Réz volt a coil lefogató része,egyik oldal eltört.Próbáltam single-ben,háát nem olyan jó élmény volt.

2 kedvelés

Azér is választottam össze kicsit extrább szín kombót. Ezüst/szürke/fekete/kék/arany/piros RDA-m már van annyi… Lila még soha nem volt…:smile:

4 kedvelés

ha neked bejön engem nem zavar Dubai csopiban vannak nagyobb csodák is. :+1:

2 kedvelés

Ha már túl csicsás, az nekem nem fekszik…

2 kedvelés

Jelenleg Dual-ba építettem meg, de jó ízeket ad.

2 kedvelés

Sc nincs annyira vészes ára, ilyen színű RDA-m még nincs azért is dobtam bele egyett a kosárba.:smiley:

4 kedvelés

Igen valóban aprópénzért kapható. Még alszok rá egy két napot​:sweat_smile:

Lila :purple_heart:


Potato kép
Mekkesedés, egy előző témán felindulva

11 kedvelés

Ne foglalkozz senkivel,(dehogyisnem :grin:) ha neked öröm,akkor nekünk is :smiling_face::fist_right::fist_left:

8 kedvelés

Ez tetszik. Végre nem az az unalmas fekete-ss kombó! Gratulálok, legyen benne sok örömöd!

6 kedvelés

Egyet nem tudok csak, RDA-t milyen gyakran locsoljátok? Így hogy nincs tartály csak azt tudom elképzelni a fejemben, hogy 4-5 szívasonként töltötök :joy:

3 kedvelés

KB igen!Ha valami szinesebb liquid,simán belenézel felülről,vagy lekapod a palástot és “láccik”,hogy száraz-e már. :saluting_face: :wink: :grimacing:

2 kedvelés

Én néha a subohm z max-ot is elfelejtem megtölteni aztán van meglepi :joy::clap:t2:

2 kedvelés

Vagy még megoldás az RDTA. :wink: :thinking: :saluting_face:

9 kedvelés

Haverom vett egy Brünhilde 1o3 RTA-t és mivel neki nem jött össze én bele se vágtam….

2 kedvelés

Vagy rdta, nem tudom. Mert végülis ennek is van tankja csak itt sodrony szívja fel a lötyit, ami nekem már alapból fura kicsit.

2 kedvelés