TNT Vape - Extra - Torta al limone


TNT Vape - Extra - Torta al limone

„torta fatta in casa dalla mamma”

Származási hely: Olaszország

Az olasz péksütemények klasszikusa, puha tortalapok szicíliai citromkrémmel, valamint elegáns aszalt gyümölcsös köret a tetejére. Még meg se kóstoltam máris folyik a nyálam eme desszert finomság után, amit a gyártó a leírásban garantálni fog nekünk :blush:.

A klasszikus citrom torta egy bevált recept, amihez sok gyártó hozzányúl, mivel sokan kedvelik a desszert kategóriában és akár egész nap használható. Kellemes és édes citrom krém, a puha torta ízével, ami mind illatában és ízében jól kivehető. Nincs tolakodás, versengés az ízek közt, tökéletes összhangot állítottak be az olasz barátaink. A citrom lágyan édeskés, enyhe savasság is felfedezhető benne, amolyan krémes állapotban van jelen, ami nagyon hasonlít a tortákban lévő citromkrémre. A ráadás, amit beletoltak még az egészbe, az aszalt gyümölcsös körítés. A háttérben sompolyogva​:blush:, kellemesen kiérezhető a gőzölés után, szinte lezárja a citromos finomságot. Édeskés aszalt szilváról van szó, ami még jobbá és hangulatosabbá varázsolja a desszertünket. Erre vagy ehhez hasonló ízekre készüljetek, ha megkívánnátok ezt az édességet, amit, én cseppet sem bántam meg, mivel árban és ízben tökéletes választásnak tűnt az aroma.

A gyártó 10-12%-os keverési arányt ír, ami szerintem az 50/50 arányra vonatkozik, én 15%-ra kevertem, mivel VG többletű alaplevet használok.

13 kedvelés

Ba@ki rá néztem a posztra azt hittem az én egyik dohányos TNT aromámról írsz… :slightly_smiling_face:Hamár itt jártam elolvastam.Frankó le írás! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Pont így jártam èn is.:joy:

1 kedvelés

Köszönöm szépen :+1:

1 kedvelés