Telefonos applikáció

Sziasztok,
Olyan kérdésem lenne , hogy megkaparintottam egy VandyVape Gaur 21-es modot és elvileg van hozzá telefonos app.
Követtem az instrukciókat felmentem gyártó honlapjára meg is találtam,
Android, IOS -re is csak míg az android letölthető IOS-re nem mert valami web böngészőt akar leszedni……
Ötlet , tipp, van erre megoldás?
Előre is köszi a válaszokat , és kellemes ünnepeket kívánok!:evergreen_tree:

2 kedvelés

Androidon egy ideje nem mukodik.

1 kedvelés

Akkor IOS-ről nincs tapasztalotok. Hát azért remélem lessz rá megoldás ,majd megprobálom felvenni a gyártóval a kapcsolatot.
Köszönöm a válaszokat:)

1 kedvelés

Szia nekem egy vandy vape gaur 21 amit nem régen vettem a chipset hiánya miatt nem raknak bele bluetooth ot ha mostanában veted ezt két féle képen tudod megnézni hogy van e benne :slight_smile: a setings ben látód :slight_smile: vagy megnézed a termék dobozát . Ha priors fekete akkor kéne benne legyen, ha csak egyszínű fekete akkor nincs benne . De amúgy tök mindegy mert van egy vandy vape pulse v2 és nekem se Samsungon nem működik se a céges iphone om. Forumok stb stb levél a gyártóhoz . Aztán gondolom mivel levelek ezrei mehetek a gyártóhoz fogták magukat és lelőtek a szervert . Persze ők szerver hibát mondanak ami nevetséges… IT val foglalkozom tudom hogy kamu… De én egy kicsit felháborodtam és egy több mint 5000 karakteres levelében elküldtem a picsába vandy vape et :slight_smile:
Mivel hogy a könnyebbik módot választottak és egyszerűen kikapcsolták a szervert :slight_smile: Hát no comment .
Szóval most itt ülök 2 modal amiben az egyikben van chipset a másikban nincs és egyikben sem lehet használni. Sokkan persze lehet hogy nem értik hogy mi ez hogy igy kivannak akadva az emberek . Csak telóval lehetet jól tc ézni és ott voltak elmentve a levesekhez a setingjeim wat minden . Ha leveset váltottam elökaptam a telót és egy kattintásból megoldottam mindent . Szóval igy kb az igért módnak az 50 % mehet a kukába. Aztán vertem nekik még egy nyomda festéket nem tűrő levelet mondom miért nincs feltüntetve az oldalon hogy nincs már benne ez a funkció ez átverés fogyasztóvédelem stb stb stb …Na ezen a ponton komolyabban vettek már és megígértek kárpótolnak ennek kb 1.5 hónapja azóta is várom a kárpótlást. Nekem a dovpo és a vandy vape volt a két kedvenc gyártom de vandy vape csúnyán elcsúszott nálam most már . Bocs hogy hosszú volt

6 kedvelés

Köszönöm az alapos kifejtést​:slightly_smiling_face:
Akkor gyártóhoz már nem fordulok az biztos…. Igen az app pont a TC mód miatt lett volna egy nagyon jó vétel, bár részemről annyival nyugtatom magam , hogy így is úgy is dupla 21700 modot szerettem volna ami nem 1,5 kiló és tud fogadni 28mm-es kazánt. Legalább a 2/3 sikerült :rofl:

2 kedvelés

Szia,

Nekem is a bluetooth mentest sikerült vennem, de ez még nem zavarna.
Nálam a watt módban sincs preheat beállítás, kvázi egy gaur 18, csak 21700 aksikkal.
4.0.1 firmware van rajta.

4 powerbutton nyomásra nem jön be semilyen menü…

Erre tudtok esetleg megoldást ?

1 kedvelés