Szarvas közelében kellene egy kis segítség

Sziasztok van itt köztünk Szarvas környéki Vaper? Bevásárlás közben a bevásárló kocsiban maradt a szütyőm, benne a gőzölős cuccommal. Persze nem lett meg.

2 kedvelés

És csak egy szetted van/volt?

2 kedvelés

Nem, kettő volt benne. A harmadik az asszonyé.

naiv kérdés…nem adták le az ügyfélszolgálatnál?

Azt a részt már végig zongoráztam, sajna nem.

Ha nem maradt semmi amit használj tudok küldeni modot és rta-is.

2 kedvelés

Nagyon sajnálom. :confused: Ha van Szarvasnak face csoportja esetleg ott lenne érdemes kiírni, vagy figyelni. Sokan hazaviszik, majd onnan posztolnak, hogy találtak valamit.

Köszönöm rendes vagy, de azért írtam hátha van itt a közelben valaki aki kisegít egy pár napra.

Igen, figyelem

1 kedvelés

Szolnokon vagyok, nem túl közel, de tudok megajánlani egy szettet, ha jársz erre most esetleg.

Amúgy de g…i világ van​:rage:
Minimális az esélye, de hátha megkerül. Nekem így vitték el anno speciális gyógyszeret is, amikor “félrenéztem”.

Köszönöm szépen Zoli76 de megvárom a mai napot,hátha…

3 kedvelés

Bízzunk, hátha van/kerül egy közelebbi vapertárs.:+1: De tartom amit mondtam. Igaz, nekem mtl.szettek vannak…

1 kedvelés

Egyébként mire lenne szükséged? Csak mod és RTA? DL, igaz? :thinking: Sajnos sok mindenem nincs, de pl van nálam porlasztós dl (Uwel Crown 4) igaz bazáros cucc, de nem kapkodnak érte. :slightly_smiling_face:

Szerintem javítsd a címet valami olyanra, hogy Szarvas közelében kellene egy kis segítség.
Így figyelem felhívóbb, ha van itt valaki a közeledben.

3 kedvelés

Mod, csak egy van a páromnak. Van egy régi poris cuccom valahol. Mot kezdem keresgélni a dolgokat. Egyenlőre felváltva használjuk a párom készülékét. Bízok benne hogy meg lesz ha kevés is az esély rá

2 kedvelés

és a fekete Héra modra + dvarw tankra is felkéne hívni a figyelmet…hátha meghirdetik valahol

Ez nekem? :thinking:

neeem…mellé csúszott :rofl:

Na, Szarvas környéki DL-esek, hajrá:+1:

1 kedvelés