Stubby 21 még várat magára

Sziasztok! Elég sokáig gondolkoztam melyik Boro szettet vegyem meg. A két befutó Stubby és a Meson volt. Őszintén a Meson csak azért tetszett mert 21700-as akksival működik. Na ez az előny elillanni látszik mert Boganék kijöttek a Stubby 21-el ami ugye a nevéből is látszik szintén 21700-as! Szóval már csak várnom kell amíg bekerül a webáruházakba! Szép napot nektek!

1 kedvelés

A video szerint a webshop-okban 3nap múlva (17.én) elérhető lesz 165$-ért a fekete.

Nem néztem teljesen végig, csak megörültem a 21700-nak, nem mintha az asszony engedne bármi vásárlást… :grimacing: … egyenlöre…

én 2órája néztem…sosem láttam a “vépelő parasztot” eddig :slight_smile:

Érdekes figura az tuti, de Vic és Mike mellett az ö videóit szoktam még megnézni. Nála megfordulnak igazi érdekességek is nem csak a tömegpiac termékei.

2 kedvelés

és szerencsére nem az alig érthető aussie bogan akcentusban szövegel :rofl:

1 kedvelés

Dobj egy linket kérlek, hozzá még nem volt szerencsém azt hiszem!

2 kedvelés

Innen említi az elérhetőséget: https://youtu.be/5fwIGWrhRh4?t=1204
Vagy mire kértél linket?..mert ha a tájszólásra azt személyesen tapasztaltam odaát :grin:
A ‘bogan’ lefordítva: műveletlen, suttyó, udvariatlan, vidéki bunkó :smirk:

Értelek már! Én még ezzel a kifejezéssel nem futottam össze, bár még csak 3 éve használom az angolt. :rofl: Köszi a felvilágosítást!

Mentségemre legyen mondva ausztrál kifejezés mint a stubby!

2 kedvelés

Nekem csak stubby (375ml-es sör) tartóm van onnan :grin: Hidegen tartja a sört…amilyen forró az EUs klíma már itt is használom :smirk:

2 kedvelés

Mindenféleképpen érdekes ezek a “boro-k” de őszintén még nem győztek annyira hogy kiadják érte egy Dna árát. Mindenesetre kíváncsi vagyok hova fejlődnek :smile: Lehet egy fél év múlva pod szintű népszerűségre tesznek szert, és nekem is lesz egy.:grin:

És még nem is ez az igazi kiadás :slight_smile:

Hanem az RBAk amik ugye az RTA megfelelői ebben a “sportban” pl. :

A legnagyobb problémám hogy engem meg már ez meggyőzött:

Ráadásul ennek: Mutasd meg, mid van. 😊 3.0 - #3578 Janos_Groszeibl által
a tesója, már Ausztriában jár (Jövő héten a kezemben remélem), és nem is DNAt kap kap, hanem
Dicodes BF-60at mint Jánosé.

És akkor kezdődik igazán a Lego Vapereknek :slight_smile:

Tisztelettel

Nekem egy Vape Snail és egy Jenna klón van hozzáNagyon finomak ezzel nincs gond…A gondom a kondez…

Az a kondenzfogó sem fogta meg amit vettél(tünk) ?
Hátha jön majd @gangsta_gergo és ajánl valami tutit ?

Tisztelettel

Nem mert azokhoz nem jó amit használok a gyári hídhoz jó de kevés igazából nem befolyásol semmit csak nem szép na… :slightly_smiling_face:
Ha rendelsz még hozzá valamit majd szólj mert kéne egy párdarab tömités hátha kell majd…Még rendeltem egy két dolgot csak a tömítés kimaradt…

1 kedvelés

Ha ráér Márciusig természetesen előtte szólok :slight_smile:

Tisztelettel

Ezeket vettem még…

1 kedvelés

Köszi persze rá ér…

Ezeket hol vetted ?

Tisztelettel

1 kedvelés