Sqvape e rta

Sziasztok erről az rta ról van tapasztalata valakinek mtl ben,hogy jó e vagy sem mert egy kéket vennék ha lenne valamerre készleten​:blush::wink:Szép színes rta ezek csak nem tudom mit is tudnak hátha volt már valakinek tapasztalata vele.

Cseheknél van Csak annyit mondok róla van 2db-om lehet kapni mtl és dl deckel is.Érdemes a full packot venni…Ja és a legszorulósabb tank a kayfunál is szorulósabb.Svájci…preciz cucc adnak hozzá szilikon szétszedőt…

2 kedvelés

5 kedvelés

mtl deck melyik vajon?linkelsz nekem egyet a cseheknél?köszi előre is @Janos_Groszeibl​:wink:

2 kedvelés

ahogy elnéztem a dtippet nem egy mtl dipp van rajta,bár azt utólag lehet csináltatni rá:wink:

3 kedvelés

Bocs ehez is van más deck is de össze kevertem az N változattal (az is van) ez sima mtl csak a levegöt lehet Dl-re is állitani.Van hozzá afc…a két deck között annyi a különbség az egyikből ki lóg a vatta a másikból nem …ezt veheted mtl-re nem számit melyik deckel adják…

2 kedvelés



2 kedvelés

nekem csak ez a deck tűnik nagynak ugye itt középen nem lehet szűkíteni​:thinking:néztem videot is erről a tankról 3 magon tekerte meg a cseh srác tán nem tudom 2,5 magon milyen íze lehet ha ott középen ugye elég nagy a levegő.

2 kedvelés

a közepébe megy a menetes afc

2 kedvelés

úgy vettem észre ő dl felhasználó így megsem nézem a videóit… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

ezeket nem is kapom a tankhoz ha esetleg vásárlásra szánnám magam ez ügyben​:sweat_smile:mert pl ezeket nem is találtam külön a cseheknél

2 kedvelés

1.6van hozzá…Ott van minden leírva :slightly_smiling_face: :wink:

2 kedvelés

köszi megnézem majd​:wink:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.