Sokkal jobban érzem magam amióta átálltam elektromos cigarettára

Itt olvashatod Péter sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok. 3.5 éve szoktam le a cigarettáról egyik napról a másikra.Az volt a terv,hogy veszek egy elektromos cigarettát amit már a munkatársam és a testvérem is egy ideje használt.Éreztem már, hogy nem akarok dohányozni de leszokni nem tudtam viszont a ruháim szagát már nem tudtam elviselni annyira büdösnek éreztem. Megrendeltem a terméket ,amikor megjött az utolsó 6-8 szál cigarettát beledobtam a kukába pedig nem tudtam mire is számítsak.

Nem mondom ,hogy nem hiányoztak a megszokott mozdulatok, az erre szánt idő de ez csak 1-2 hétig tartott. Az ízvilág ami folyamatosan bővült az e-cigaretta által az megnyugtatott,hogy jól döntöttem.Megszűnt a kellemetlen szag megszűnt a nehéz légzés és nem utolsósorban jobb étvágyam lett és ahogy telt az idő sokkal több ízt éreztem, kevesebb fűszert használtam. Híztam pár kilót az igaz de ezt tudtam korrigálni, szóval nem volt gond. Rengeteg lehetőség van benne.

Most közel 4 év után 3mg nikotinos liquidet használok ami cigaretta szinten szerintem nagyon gyenge.Mindenkinek csak ajánlani tudom,hogy próbálja ki mert egy teljesen más világ ,Sokkal költség hatékonyabb és biztos vagyok benne ,hogy nem annyira káros mint a cigaretta, ezt érzem magamon bár nem a pénz miatt döntöttem így, sokkal jobban érzem magam amióta átálltam elektromos cigarettára. :slight_smile:

A történetet beküldte :

Németh Péter


Borítókép: restrictedliquid.co.uk