Smok rigel mini kit porlaszto kerdes

Udv! Adott egy smok rigel mini kit keszulek az lenne a kerdesem hogy ez a kutyu kompatibilis mas porlasztokkal is?

Úgy látom csak kétféle jó hozzá
What coil should I use with the Smok Rigel and TFV9 Tank?

  • The Smok Rigel Mini Kit comes with the TFV9 Mini Tank which is designed for use with the Smok TFV9 Meshed Coils available in 0.15Ohm, however, the Smok TFV9 Tank is also compatible with “Baby Beast” coils.
  • Use the 0.15Ohm Smok TFV9 Meshed Coils for more vapor production and flavour and a DTL style vaping experience

“compatibility with both the Smok TFV9 and the Smok V8 Baby coil lines”

Úgy látszik csak költői volt a kérdés. Szívesen máskor is :woman_shrugging::roll_eyes:

Ha majd unatkozok,bedobok egy ilyen témát : kanthallal van szerelve a KIWI ? :grinning:

1 kedvelés

Szívesen utánajárok neked, ha nem találnál infót róla :joy:
De légyszí akkor dobd be a témát amikor én unatkozom, ne akkor amikor te :joy:

Igazán kedves tetszik lenni :hugs:
Nem találtam MA semmit róla még a K.com-on sem :joy:
KÖSZÖNÖM :hugs::hugs::hugs:

Ja, hogy ez most komoly :hushed::blush: oké! :blush:

Annyit találtam, hogy mesh…
Ha tényleg érdekel, rájuk lehet kérdezni.

Köszönöm​:hugs:ma volt egy kis időm “szörfözni a neten”jövő héten már nem lesz :joy:
Csak egy kósza gondolat,de rákérdezek :smiling_face::hugs:

Elég korrekt a weboldaluk, biztos válaszolnak.
Mondjuk ezt az infót kitehetnék, de lehet eztán kiteszik, ha rakerdezel :blush:

1 kedvelés

Koszi a valaszokat nem trollkodni akartam csak nemtalaltam semmi infot gondoltam hatha valakinek van tapasztalata :slight_smile:

Ilyen modom van. Bármilyen 510 csatlakozós porlasztót, tankot rátehetsz. Hacsak nem értettem félre a kérdést. :smiling_face:

A porlasztó a tankban van. :thinking: de lehet tényleg csak rosszul tette fel a kérdést :blush:

Nem voltam biztos, hogy a kit mely részére gondol. :smiling_face: