Smok Morph 3 Kit teszt

Pénz nem kell stop
Modot küldj stop
Üdvözlettel Zoltán stop
:joy::joy::joy::joy:

Your lenni big félreértés, disz iz inkasszó for te rendelés next hónap.

(A Putjin Happy Finish Group Kft. mint követeléskezelő, alulírott)

Putjin nem levelezik, kiesel az ablakon egy kád novincsikba véletlenül. :sweat_smile:

Hm…az nem kokszol? :roll_eyes:

(Ugyanitt 2 nm kimaradt szúnyogháló eladó. Vagy kiadó. Ne nagy terület, de 2 nm-en elfér 10 millió)

Kár hogy a dicódes be van jaratva küldhetne párat itt mindenkinek :sweat_smile:

Nekem nem kell ingyen én veszem…a végén úgy sincs ingyen…vagy kérnek valamit…(lásd.:Kereszapa)

Csak is a szín tiszta igazat mondanám isten engem úgy segéljen . Külömben is én ahoz a modhoz túl proli vagyok :sweat_smile:

el padrino don corleone GIF

A smoknak azok a módok stabilak amit total másolknak igaz saját softwerrel pakolják illetve a H, G priv széria és amik sémi mechet tudnak . Azon felül pici kínai elszamolja magát sok hype meg a lead megvétele mellett. Hosszú távon az említett módokon kívül 70 % döglési arany habár most ez nem tudom ez évi kiadás de nem nézek ki többet mint elődeiből.
Van az a márka ami megteremti a keresletet magára ugye hype , lead meg van az fajta minőséget ad és az teremti a hypot és a leadet. Bizonyos gyartók neveit lehet egyeztetni önazonosság képen pár szóval .
Dicódes magáért beszél ügye geakvape ami beugrik munkás szentgrál . Asmodeus innovatív vagy inkább egyedi számomra igaz tömeg gyártót :grin:. De a smoke ha nem a fentieket vesszük :thinking:

3 kedvelés

Szia.
Üdvözöllek közöttünk :fist_right::fist_left:
Gratulálok jó lett, majd megnézzük a többit is​:wink:
Te meg lehet találsz itt olvasni valót magadnak…
Sok sikert :grin:

4 kedvelés

Köszönöm! Van mit olvasni az tuti. :grin:

3 kedvelés

Szia!
Nagyon jó lett a bemutató :+1:Ebbe legalább egy kis poénkodást is bele csempésztél :grin:Gratulálok!!!Jó lenne ilyen bemutatóban más márka bemutatása is :slightly_smiling_face:Sok sikert a továbbiakban :ok_hand:Csak így tovább!!!

4 kedvelés