Skyline R Rta YFTK klón

Bűnöztem​:joy:Megérkezett életem első klónja.Ahhoz képest,hogy Aliexpressz,két hét alatt megjött.Akkor most remélem,hogy jó is lesz​:crossed_fingers:


13 kedvelés

Nekem a sima Skyline volt, eszméletlen ízeket hozott. Hasonló jókat ezzel is, használd megelégedéssel! :hugs:
(A kép a laptopon van, én meg telefonról, pedig akartam mutatni. :pensive:)

3 kedvelés

Köszi!Most,hogy a Bersim kimúlt,remélem ez jó lesz!

1 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:

Megkérdezhetem,mi történt vele?

A chimney kilazult és kijött a tetejéből.Befogtam egy satuba,hogy beleszorítsam,de túlságosan összenyomtam.Kár érte,kiváló ügynök volt!:weary:

Sajnálom! :frowning_face:
Ezek szerint, már az eredetiek sem annyira megbízhatóak. :thinking:

Én is hibás vagyok szerintem.Ez volt az első RTA-ám,aztán kapott rendesen ,mire rájöttem,hogy merre hány méter :pensive:

3 kedvelés

Ismerős szituáció,nekem az első,igaz klón Bersimnél az egyik, coil-t rögzítő csavart sikerült hazavágnom.
Azt hittem,hogy izomból meg kell húzni. :joy:

3 kedvelés

Én is sokszor úgy összehúztam,nehogy eresszen,hogy csak két fogóval bírtam széttekerni.Azt se bírtam kivárni,hogy kihűljön,ha valami gond volt a tekeréssel.Estem is neki azon melegében​:joy:

3 kedvelés

Egy hét használat után,azt kell mondanom,hogy bevált a Skyline R klón.Kicsit levegősebb mint amire számítottam,ezért a 0,8-as AFC-vel használom,amivel számomra is megfelelően szűk.Mivel klón,azért volt egy-két kisebb kellemetlenség,de egyik sem vészes.Kifejezetten a kivonatos aromák miatt választottam,mert a feltöltött tankot is egy mozdulat szétkapni,és mehet a tekerés kicserélése.Az íze szuper,bár összetettebb aromákkal nem próbáltam.
A 230 eurós eredeti nem tudom,hogy mivel tudhat többet?Számomra ez az YFTK klón teljesen megfelel​:blush:


7 kedvelés

Nekem is van anyag minőség sokkal jobb az eredetinek…ennyi…

3 kedvelés

Azt gondolom.Valószínű,hogy a te eredeti tankod két év múlva is hibátlan lesz,ez nem biztos​:grin:Minden esetre jó kis konstrukció szerintem.

3 kedvelés

Amúgy jó be fektetés ennek felfelé megy az ára…nem értem miért de ez van…

3 kedvelés