Segítsék szeretnék kérni!

Sziasztok!
Van egy Voopoo Drag S prom amiben van egy single blaze authentic fej egy 510 adapterrel. Olyan problémába ütkőztem napok óta hogy akárhányszor ki és be kapcsolom a készüléket mindig magas ohmot mér pl 2.47 vagy 8.47 stb stb a 0.30 helyett. Bele van nyomva rendesen az 510 adapter és maga single építés is nagyon jó csak mindig ezeket csinálja… Ezzel mit tudok kezdeni? Van erre megoldás vagy kuka a szett? válaszokat előre is köszönöm szépen!

1 kedvelés

Szia!

Más tankkal is csinálja vagy csak ezzel?
Esetleg rendesen rá van csavarva az adapter?

Nem csakis ezzel. Van porlasztós fej hozzá a gyári fej és annál egyszer sem volt semmi baj. Igen rendesen kopra hogy ne szakítsam meg viszont ne is legyen laza.

Szia Erik!

Meg vannak húzva a tekerés csavarjai rendesen? Nem lazult le valamelyik csavar a tankban?

Szia! Miután bekapcsoltad is ez a jelenség vagy csak ki-be kapcsoláskor? Mert Smart módban nem tudja detektálni az építős kazánt csak RBA módban.

Nekem is van ilyen modom , nagyon jó véleményem van róla , viszont az alap hogy ha épített tankot csavarsz rá csakis rba módban használd . Ha így sem méri be rendesen az ellenállást szerintem megérett a cserére.

Nem mindegyik rendesen megvan húzva. Azt néztem hogy ugye kettő tűsit kell lenyomnia hogy rendesen érzékeljen… Na ebből csak egyett ér el és nyom le mert nincs olyan széles… Vagy konkrétan bele kell eroszakolni hogy le nyomja mind a kettőt?

Ha jól értem, próbálom elképzelni, a tekerés lábait hívod tüskének vagy az 510-es adaptert. Nem tudom, csak próbálom elképzelni. Egy alapos portré sokat segítene…

A tekerés nem elég széles, széthúzható, mind a két lábát stabilan rögzíteni kellene csavarokkal!

A tüsik a mod fogadórészében vannak és bizony le kell legyen nyomva rendesen mind a kettő hogy jó kontakt legyen , és be tudja mérni az ellenállást.