Segítség kezdőknek lépésről lépésre - GandalfLiquid.hu

Sziasztok!

Szeretnék bemutatni Nektek egy új, magyar webshopot, mely egyben próbálja segíteni a tapasztalatlanabb kollégákat is.
A cél, hogy a kezdők minden feltett, vagy akár meg sem fogalmazódott kérdésre megkapják a választ. Természetesen nem veteránoknak készülnek a cikkek, de minden építő jellegű észrevételt nagyon szívesen hallunk tőlük is :slight_smile:

Eddigi témák: Nikotin mentes e-cigarettázás, PG és VG bemutatása, Liquid keverés házilag.
Emellett a későbbiekben lesz még szó a készülékek, tartozékok tisztításáról, bemutató a coilokról, RBA, RTA, RDTA, RDA szettek használata és további alapfogalmak (valamint, ha van rá érdeklődés, akkor lesz egy külön “receptek” rész is). Később szeretnénk videós bemutató formájában is segíteni ezekben, de egyelőre még nincs rá kapacitásunk. Szóval, ha esetleg bárki affinitást érez egy ilyen youtube csatorna létrehozására, jelezzen, átbeszéljük az ötleteket :smiley:

Ez a poszt elsősorban nem a reklám céljából készült, így magát a Blog-ot linkelem Nektek, ahol a cikkeket találjátok.

Remélem, tudunk segíteni az újoncoknak és nem a facebook csoportokban megszokott Toxikus viselkedéssel riasztjuk el őket… :slight_smile:

Jó Gőzölést!
GandalfLiquid

20 kedvelés

Minden új kezdeményezés üdvözlendő, sok sikert Nektek! :wink:

9 kedvelés

Nagyon szépen köszönjük! :slight_smile:

8 kedvelés

Szia.Gratulálok,jó kis oldal lett.Könnyen kezelhető.
Lesz idővel több gyártói választék is?
Örömmel venném a longfilleket is az aromák mellett​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia!

Nagyon szépen köszönjük. :blush: Természetesen, még rengeteg terméket szeretnénk behozni, valamint még egy tonna fejlesztés is előttünk áll. Első körben ennyi volt a keretünk, ezért a kis választék. :grinning: Ezt próbáltuk kompenzálni azzal, hogy az ismertebb és kedveltebb márkákkal kezdtünk. Így remélhetőleg mielőbb tudunk fejlődni és fejleszteni. :blush:

5 kedvelés

Szia Kozi! :slight_smile:

Üdvözöllek a Vaperinán! :heart:

Köszönjük, hogy csatlakoztál és megosztottad velünk. Szeretnénk kicsit segíteni az indulásban, hiszen úgy gondoljuk az ilyen kezdeményezésekre mindenképpen szükség van a Közösségben. Ezért ezt a témát 1 hónapra kiemelem, így aki fellép a Vaperinára, ezzel a témával, Veletek fog elsőként találkozni. Ezen kívül a GandalfLiquid szót, szóösszetételeket linkesítettük.

Minden jót és zökkenőmentes indulást kívánunk a GandalfLiquid Csapatának!

17 kedvelés

Azta! Nagyon szépen köszönjük :heart::blush:

10 kedvelés

Szia @ButcherHUN :blush:

Légy üdvözölve nálunk! :heart:

Mivel én írom a Vaperina Blogot, ezért természetesen az volt az első, hogy a blogotokban lévő cikkeket elolvastam. :blush: Az irány mindenképp jó. És dicséretes a törekvésetek. Gratulálok! :smiling_face_with_three_hearts:

Majd vetettem egy pillantást a kínálatotokra. Teljesen tökéletes első körben. :heart_eyes: Kíváncsian várjuk mikkel fogtok majd bővülni. És örömmel várjuk az Augusztus 6.-át! :heart:

Sok sikert és sok szerencsét a GandalfLiquid csapatának. :hugs:

8 kedvelés

Szia!

Nagyon szépen köszönjük! :heart: Bízunk benne, hogy tovább tudunk fejlődni :blush:

6 kedvelés

Kedves @ButcherHUN !

Üdv a Vaperinán! Sok sikert kívánok! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönjük! :slight_smile:

1 kedvelés

Üdv a Vaperinán.Sok sikert.tényleg egész jó lett az oldal.kár hogy a nic boostert nem lehet itthon beszerezni ilyen boltokból.nem néztem utána de ilyen szigorú a szabályozása a nikotin áru forgalmazásának hogy senki nem vállalja.pedig szerintem sokan vennének Magyarból mindent és nem össze-vissza minden honnan.de sok sikert az oldalhoz.

5 kedvelés

Szia!

Köszönjük :blush: sajnos igen, ennyire szívás a jogszabály

4 kedvelés

Sok sikert! Viszont máris jeleznék egy hibát. Részletek a videón.

3 kedvelés

Mi a hiba?Én nem vettem észre​:cry:

3x megnéztem…beduplázta a mennyiséget?

1 kedvelés

Szia! Igen. Minden terméket 1szer raktam kosárba, de a megrendelés osszegzésnél már az első terméket leszámítva minden 2x van a kosárban. (pedig a felvételen is látszik, hogy 1szer.)

4 kedvelés

Ú, köszönjük a videót! Ez sokat segíthet. Ahogy emailben is írtuk, ez sajnos egy ritka hiba, így nehéz nekünk direkt legenerálnunk. Annyit tudunk eddig, hogy valahogy az elfelejtett és megjegyzett kosár tartalom okozza a problémát. Rajta vagyunk a javításán :wink:

7 kedvelés

Elvileg javítva, de ez majd úgyis később derül ki :blush::grinning:

4 kedvelés

Rendelés leadva. (mivel már nem regisztrálok a folyamatban így azt nem tudom megerősíteni, sem cáfolni, hogy a hibajavítás élesítes sikeres lett e :smiling_face:) Lányos zavaromban, még a kuponkedvezményt is lehagytam… Na sebaj! Majd legközelebb :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés