Segítség kérés

Nálunk nincs buta kérdés :blush: Örülünk neki, ha minél többen és minél többet kérdeztek mert akik hasonló problémába futnak, remélhetően tanulni fognak ezekből. :slightly_smiling_face:

Visszatérve a kérdésre. Mostmár azt hiszem értem mire gondolsz :slightly_smiling_face: Tehát ha jól értem attól tartasz, hogy a 70/30 -ba nem lesz olyan az íz mint 50/50 -be és ezért szeretnéd csökkenteni az alap mennyiségét viszont ugyanannyi aromával, mint 50/50 -be.

Tehát tulajdonképpen kicsit túlaromáznád az alapot, hogy megmaradjon az íz. Ezzel kapcsolatban annyit tudok mondani, hogy pl én nem éreztem szignifikáns különbséget ízben 50/50 és 70/30 között, de ez nálam annak is betudható, hogy DL -ben szinte csak 70/30 -at szívtam. MTL -ben pedig csak 50/50 -et. A DL -nél RDA -ról beszélek aminek azért az ízvisszaadása sokkal jobb.

Ha jól emlékszem @Andras_Barton említette valamelyik Live-ban, hogy 70/30 -at szív MTL -ben talán ő jobban tud segíteni milyen ízek várhatók illetve mi az ajánlott keverés esetleg kis túlaromázás stb. :slightly_smiling_face:

Ha ezért szeretnél variálni az arányon, akkor csak annyi, hogy a VG többlettől csak édesebb lesz az alap. Inkább a VG édesebb mint a PG.


Ettől függetlenül ha a 6mg nikotin elég az 50/50-be akkor 70/30-ba is elég. Mint már korábban írtam az nem függ össze. Mivel a nikotint mg / ml -ben számoljuk így teljesen mindegy milyen az alapfolyadék PG/VG aránya. Ugyanúgy erős lenne mintha 50/50 -be emelnéd a nikotinmennyiséget. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés