Segítség kérés eladáshoz

Sziasztok, nem akarok rosszul beárazni egy Zeus tankot kérlek segítsetek mi a reális értéke .






Köszönöm.

Nekem az a tanácsom, hogy döntsd el mi az az ár ami alatt semmi képpen nem adnád oda, és meg is kaptad a választ! (A te pénztárcáddal senki nem focizhat) Én ha adnék el valamit tuti ezt csinálnám! :wink:

1 kedvelés

Az a baj , hogy láttam nagyon olcsón is , meg drágán is ilyen tankot . Ezért vagyok tanácstalan .

Péter az első kérdés. Miért szeretnéd eladni? Fontos hogy elad?

1 kedvelés

Nem baj az, azt nézd neked mennyit ér és úgy árazd be! Az új ára 15-16 körül van ha jól emlékszem! :wink:

Attól függ mit adsz mellé. Látok ott coilokat, amik a netboltban 2ezer+ forintosak. :thinking: Maga a tank nagyjából 6-7ezer körül van, mert már van újabb változata.

1 kedvelés

Én még 11ért vettem mikor hype volt. :slightly_smiling_face:

Akkor nem jól emlékeztem! :kissing_heart:

Attól még lehet, hogy bizonyos helyeken annyi. Én a csehektől vettem. :slightly_smiling_face:

Ha eladok , akkor veszek , szoros a költségvetés :rofl:

Nehéz ügy, a zx 30 dollárból megvan, ami 12k. Szóval fel kell rakni 9k-ért, ha nem kell senkinek 1 hónap múlva se, mehet 8k-ért. De 7k-ért szerintem el fog kellni. Persze ez csak az, hogy én hogy csinálnám. Volt amit én is 3. nekifutástra adtam csak el, mert volt egy összeg ami alá nem akartam menni.

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek , így már nagyjából be tudom árazni és lesz ami lesz :grinning:

Egy akvárium nem érdekel ?? :rofl::grin::sweat_smile:

Van itt négy darab abból kettő üzemel , Köszönöm nem :rofl::joy: