Rozsdamentes acél

Hát ja, csak elég fárasztó azokat a jó cuccokat megtalálni, mondjuk azért nem olyan borzasztó mindig venni valami újat, csak aztán eladni, az már más tészta.

3 kedvelés

Bele lehet unni a shoppingba? :flushed: Jó, az eladás más. De venni tök jó. :slightly_smiling_face: Tapasztalat sem lenne…

4 kedvelés

Nem, azért beleunni azt azért nem, csak sokszor lukra fut az ember :stuck_out_tongue:

3 kedvelés

Ebben igazad van, de ha nem így lenne túl egyszerű lenne az egész. :slightly_smiling_face: Ha minden faszányos lenne már meguntam volna. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Így van, nagyon sokan tönkre mentek az országban ebben a szakemberek által “online vásárlás függő” nevű betegségtől! :handshake:

3 kedvelés

Nem lekicsinyleve a dolog jelentőségét, de függők mindig is voltak és mindig is lesznek. Ha nem online vásárlás, akkor kábszer, gyógyszer, alkohol, shopping (élő), szerencsejáték és a többi…szóval vigyázzon mindenki magára, de nincsen új a nap alatt, max. egyel több veszélyforrás az erre hajlamosak számára.

Ja és persze a legtöbbünk itt is szintén függő, azért ezt ne felejtsük el, mielőtt még félreértés vagy álszentség hibájába esnénk. :stuck_out_tongue: :+1:

3 kedvelés

Szívesen olvasnám a témában írt soraid! :wink:

4 kedvelés

Köszi! Várom! :kissing_heart:

1 kedvelés

Igazad van. :slightly_smiling_face: Sajnos sokan túlzásba esnek. Viszont ha jól értem most Te következel. :blush:

3 kedvelés

Igazából a mesh-t 40-45 Watt között használom, nem tudom ez mennyire viselné meg…

1 kedvelés

Úgy hiszem eléggé… :confused: A 30 wattot még kinyögte nagynehezen. De az felett már melegedett, vacakolt az akku is (sípoló hangot adott a mod)…

1 kedvelés

Nos a kategória eddigi jelöltjei:


Aspire Vrod 200W


Famovape Magma


Vaporesso Luxe


Wismec Reuleaux

3 kedvelés

Aspire vagy Wismec, szerintem… :thinking: A Vaperosso elég kényes a másikat meg nem ismerem. Bocsi, ez nem volt segítség. :sweat_smile:

3 kedvelés

Dehogynem, minden válasz, minden vélemény segítség! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ja, akkor én is segítek. Azt vedd amelyik a legjobban tetszik :smiley:

2 kedvelés

Egyelőre két kezdő modom van,mindkettő aspire szóval nagy viszonyítási alapom nincs.De azt elmondhatom hogy nagyon jól megvannak építve .Gombjaik határozottak és nem lötyögős még a kisebb állító sem.A festésük nagyon strapabíró,tapasztalat.Tartalékmod állandóan táskában egyébb dolgokkal(ok tudom) és nem karcolódik.A “fő” mod volt már hogy csusszant ki melegítő zsebből,ahogy szálltam ki asszony alacsonyabb kocsijából szerelő műhelyben a durva,rapcsos betonra és nem találtam rajta nyomokat miután a koszt,olajat letöröltem.
Szóval gyanítom aspire márkán belül az építés minősége alap lehet.

3 kedvelés

Nekem paradox volt, a minőségre tényleg nem lehet panasz, az aspire abban jó. :+1:

2 kedvelés

Ahogy Viktorunk mondá, ide csukott szemmel kell benézni! :wink:

5 kedvelés

Viszont egyre inkább az Aspire-t gondolom befutónak

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.