Ripley RDTA - vegyem, ne vegyem?

Sziasztok! Egyszer mindenképpen lesz egy Dvarw-om de addig is ez a másik tank ami nagyon izgatja a fantáziámat?
Mennyire íz-kazán ez?
Az, hogy RDTA az okoz-e nehézséget, bonyolultabb-e a használata mint egy RTA-nak?
Ezek a csövek (Xylema) háklisak? felviszik a lötyit a helyére rendesem? Kell sűrűn cserélni?

Jelenleg egy BDVape Precisio PRO 24-em van, ennek az íze az etalon számomra, illetve egy Siren V4 -ez is jó ízű de macerás a használata és csak 2 ml sajnos, illetve egy Berserker V2 (NEM mini) ami viszont eldolgozgat de nem tudok belőle szenzációs ízeket előhozni mint a Precisio Pro-ból.
Na most a jelenlegi gépparkomhoz tudom, hogy előrelépés lenne egy Dvarw de ez még várat magára.
De ez a Ripley RDTA előre vinne vagy hátra?

Minden véleményt szívesen fogadok.

2022- 03- 29- 15-14-28

2 kedvelés

Szia
Nekem wotofo rdta kazánom van igaz nem csövek szálitják a liquidet hanem acél sodronyok de nalam működött.
Mesh lappal használtam tokéleres volt csak zabálta a liquidet.
Ezt nem ismerem de ugyan ezen az elven működhet.

1 kedvelés

Lehet mesh lappal is DL-ezni de én single coil tekeréssel használnám MTL-ben. Nem tudom mennyire zabál úgy de szerintem jóval kevesebbet ehet mint MESH-el. Nem?

Szerintem is takarékosabb ugy.
Eleve 6mm es vattaval használtam és a mesh lap us legyegesen szelesebb felület.coil lal biztos hogy kevesebb a liquid felhasználása

A másik versenyző aki esélyes az
Steam Crave Aromamizer Classic MTL RTA 3,5ml Silver
Nem tudom ez milyen a Ripley-hez képest, ízben, használhatóságban.
Tapasztalatok valaki?
2022- 03- 29- 15-31-53

2 kedvelés