Riccardo-zigarette.de

Sziasztok!

Valaki esetleg rendelt a riccardo-zigarette.de oldalról paypalon keresztül, csak mert elakadtam, hiába nyomok paypal fizetést előugrik egy kis ablak, majd eltűnik :thinking:

kép

Van ott egy magyar srác a boltban írj nekik ha jön haza elhozza …

1 kedvelés

Írtam nekik, a múltkor sem sikerült fizetnem bankkártyával, erre csinálok paypalt, és azzal se megy :thinking: benn hagytam a kosárba, csináltam egy screenshot-ot, ott van a nevem, majd látjuk.

1 kedvelés

Hivatalosan Németoldalról nem lehet vásárolni…

1 kedvelés

Írtam, és ez jött vissza, próbáltam bankkártyával, de nem engedi.



A múltkor küldtek egy ilyet, elutaltam, és minden rendben volt


Kérdezd meg,hogy most is utalhatsz-e

1 kedvelés

Közben megoldódott, ezt az opciót kell választani,

akkor küldenek emailbe egy rendelés számot “Auftragseingangskennung” majd el kell nekik utalni az összeget, amit vissza igazolnak amikor beérkezik hozzájuk


Zahlungsart

Vorauskasse

Commerzbank Neubrandenburg
IBAN: DE92 1504 0068 0688 7145 00
BIC: COBADEFF151

5 kedvelés

Na ez tök jó! Ügyesen ki jártad ez hasznos itt másnak is… :+1:

5 kedvelés

Bár én nem rendeltem tőlük, hanem személyesen, rendszeresen tőlük vásároltam a boltjukban (amiből kettő is van - a Hainsraße-n és a Hauptbahnhof - Promenad-on), amíg Lipcsében voltam.

1 kedvelés

Látom megoldódott.
Velem meg ez történt:
Pár éve, mikor már itthon bevezetésre került a rendelkezés, törvény. Az e-cig bármiféle alkatrésze, külföldi megvétele, rendelése, stb. engem a P.P hivatkozva a drágalátós itthoni törvényeinkre, nem utalta át a pénzt a közismert Horvát shopnak, ráadásul három hónapra még le is állította a számlám használatát, mert az országra vonatkozó törvények ellenére én renitens módon mégis rendeltem.stb. Akkor alaplé, aroma és nikpótló volt a rendelésem… Azóta sem használtam a pp-t, ha nekik ez így működik, legyen.

4 kedvelés

Igen, csak lassú folyamat a Bank SEPA átutalás Németbe szerintem 3 nap kell hozzá :cry:
kép
PP-t én sem használok, mert egyre rosszabb, van, de már a legtöbb helyen MasterCard-ot elfogadják.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.