Vajon megbízható?

Sziasztok!:smiley:

Azért fordultam hozzátok mert rendeltem egy tankot. Pontosabban a Steam Crane aromamizer v2.-öt ezzel ugye eddig nincs is semmi baj az Eliq.hu oldaláról rendeltem csak számomra fura hogy egyből az utalást szeretné és csak akkor foglalkoznak az adott csomaggal e miatt bizonytalan vagyok vagy a bizonytalanságom oktalan?:thinking: Ezzel a kérdéssel fordulnék hozzátok és nagyon szépen meg köszönöm a válaszotokat.:grin:

3 kedvelés

Már rendeltem onnan, megbízhatóan megjött bár nagyon drága oldal…

3 kedvelés

Szia,

A pár kivételt leszámítva ez az általános eljárás. Pár éve én is vettem náluk ezt azt.

Megkerestem, 2018-ban vásároltam náluk, szóval nem ma kezdték, szerintem nem lesz gond.

Ez meg nyugtató info :smiley: köszönöm is a válaszod bár munka után rendeltem és nem néztem a régi adataim és a régi címemre küldte a rendelést… jó hülye voltam de vannak ugye az adott tiketek amikkel lehet jelezni a rendelési módosításokat csak hát igen… az oldal nem túl komunaktív ami bosszant :thinking: már csak ezt kell megoldanom és jó vagyok​:smiley: a válaszodat tényleg nagyra értékelem és köszönöm :smiley:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.