Régi holmik szentélye

Megint rendrakásba kezdtem a laptopon. Másra az éjszaka úgysem jó. :smiley: Táláltam pár kincset egy régi mappában. Ez nem az összes, csak azok valahol máshol lesznek. :slight_smile: Ugorjunk vissza az időben egy kicsit. :slight_smile: Legyen ez a topik a régi holmik szentélye. :blush:





További 53 kép kibontása





















































Nektek mik voltak az elsők? :thinking: :heart_eyes:

17 kedvelés

Itt vannak amik lemaradtak. :smiley:





További 15 kép kibontása

















Már 2017-ben is Nektek írtam csak még se én, sem Ti nem tudtunk róla. :rofl:

És itt a vége. :slight_smile:

Jelentem az oldal nagyon jól bírta a megterhelést. :heart_eyes:

Most Ti jöttök! :sunglasses: Csak picit kevesebbet… :rofl:

22 kedvelés

Már egyszer én is összeszedtem…azért jó látni, hogy nem csak én vagyok fura, hogy a szetteket fényképezem állandóan. :rofl:

12 kedvelés

Ezüst Target Pro :+1:

2 kedvelés

A Pro az a barna színű volt :thinking: az ezüst a mini :blush: huh az tényleg nagyon pici volt. :sweat_smile:

2 kedvelés

Atya ég!Hogy nálad mennyi minden megfordult​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem kicsit több mint fél éve ezt nyomta a kezembe a sógorom.Nem sokat szívtam belőle,mert mikor liquidet akartam beletölteni,mindenhol szétnyitottam,csak ott nem,ahol kellett volna.Minden kifolyt,megijedtem és nem használtam​:joy:Azt sem tudtam,hogy eszik vagy isszák…most bezzeg szét tudnám már kapni​:joy:

Azt a képet már kitöröltem,hogy milyen tank volt rajta… és nem is emlékszem rá…

3 kedvelés

@Somaba70 -val januárban már messengereztünk…ott megtaláltam a képet…de akkor sem tudom milyen,melyik tank volt ez​:joy:

7 kedvelés

Az a magasabbik fehér MOD az mi Kinga? Az nagyon tetszik!!! Nem a szemcsés hanem a sima.

2 kedvelés

Na nekem akkor nem lett a kedvencem​:wink::joy:

1 kedvelés

Nincs meg minden kép. :slightly_smiling_face::thinking:

1 kedvelés

Pedig rá van írva :grin:

1 kedvelés

Az volt szürkében is. Imádtam. :smiling_face_with_three_hearts: Wismec Reuleaux RX2/3. Az szó szerint elnyűhetetlen. 3 sárga LG-vel használtam. Nagyon jól bánt a 3 akkuval. :slightly_smiling_face: Nem tudom, hogy lehet e még kapni. :thinking:

1 kedvelés

Persze!Ha tudod mit kellene leolvasni,látod is​:wink:

Már nincs nálam azóta,hogy megvettem a gtx-et

1 kedvelés

Olyan Tesla nanot​:heart_eyes: kerestem nemrég ,de nem találtam :sleepy:

Imádtam azt is :smiling_face_with_three_hearts: de kb 1 év után kezdett tönkremenni a kikapcs gomb. :confused:

Szia @Vaperina_Kinga !
A Kayfun V3-at hogyan jellemeznéd a Prime-hoz képest?
Remek képek és cuccosok​:v:

Szia @blini80 :blush:

Köszönöm a kedvességed. :heart_eyes:

Az igazság az, hogy az egy V4, viszont sokkal szűkebb teljes levegőn is a Prime-hoz képest. És talán picit kisebb a kazántere is. :thinking: Ez amit a képen látsz a második vásárlásom V4-ből. Az első egy Tobecco klón volt, az minőségben is kielégítő volt. A képen ami van nem is tudom milyen klón már, de nagyon rossz minőségű. A Coolvape-el vannak mostanában jó tapasztalataim. Meg persze a régi jól ismert klóngyártókkal. :slight_smile: Ízben kb ugyanaz, csak a Prime nem horpaszt annyira. :slight_smile: De most jut eszembe, van a képek között egy Kayfun V5 is, az majdnem koppra olyan olyan mint a Prime, én legalábbis nem sok különbséget találtam. Csak a tartály rész ami más, egyébként számomra egy kutya a V5-el. :slight_smile:

2 kedvelés

Szval az egy V4,mindenesetre így fémpalástal nagyon jól néz ki,V3 minihez nem volt szerencséd?