Porlasztó után, újra porlasztós kit

Sziasztok.
Megérkezett ma a 2. kitem. Korábban Vaporesso GTX ONE-t Innokin Zlide tankkal használtam, amit most váltott egy Eleaf Istick Power 2. A mostani választás az 5000mAh-es akku miatt volt számomra igazán fontos. Első benyomásra nem rossz, de ez a GTL tank hosszú távon nem biztos, hogy az én világom lesz. Vagy csak még szokatlan a driptip. Azt azonban sajnálom, hogy nem cserélhető. DL és MTL felhasználásra szánták, de én inkább az előbbit érzem előtérben ezen a GTL tankon, de MTL-ként is jól használhatónak tűnik. 2db pori járt hozzá, egy 0.4-es ha jól emlékszem ami sanszos, hogy DL pori lehet, míg a másik egy 0.8-as amiből azért még rendeltem is plusszba néhány darabot. Meglátjuk, hogy beváltja-e a hozzáfüzött reményeket. :slight_smile:

17 kedvelés

Használd egészséggel!!! Sok sok gőzt és “csudaízeket” hozzá!

4 kedvelés

Köszönöm! :wink: :handshake:

5 kedvelés

Használd egészséggel. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Jó lett a fotód, nagyon tetszik a háttér! :vaperina: ( hasonló az ízlésünk :slight_smile: )

4 kedvelés

Használd egészséggel, és nagy megelégedéssel! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nagyon köszönöm! :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm! Meglehet, hogy hasonló az izlésünk. Kedvelem a dohányos ízvilágot. Ebbe az irányba indultam el a vapelés világában néhány hónappal ezelőtt és adott esetbe még néha néha egy fotót is szoktam lőni. :slight_smile:

2 kedvelés

Úgy legyen, köszönöm szépen! :wink:

1 kedvelés

Használd egészséggel :slightly_smiling_face:

Köszönöm szépen! :slight_smile:

1 kedvelés

Használd egészségel!
Egyébként biztosan beváltja a reményeid a mod része,max tekersz rá egy normális mtl rta-t​:v:
Nekem nagyon tetszik a mod szép darab!

1 kedvelés

Köszönöm szépen. Már egy ideje tervezgetem az RTA vonalat, de nem igazán tudom, hogy pontosan milyen vatta, milyen coil kellene. Egyenlőre nem merültem el a témába, talán majd a jövőben. A mod egészen príma és igazából a tankkal sincs különösebb problémám így néhány nap elteltével. Ez a 4.5ml egészen zseniális kivitel. :wink:

2 kedvelés

Szia! Nekem is bejött a készülék, de a tank anyira nem.

5 kedvelés

Sokáig én se használtam a gyári tankot, talán pár napig. Eléggé nem tudtam megbarátkozni vele és az aululról tankolás is rendesen az idegeimre ment. Ares 2-ővel hajtom már ezt a modot. :slight_smile: