POD kerestetik fura feltételekkel ;)


Leírás/Kép szerint marad a korábbi kompatibilitás :slightly_smiling_face:

4 kedvelés
2 kedvelés

Már csak egy oldal kéne, ahol, elérhető :slight_smile:

2 kedvelés

Pár hét és a francia shopokban fix, hogy elérhető lesz :slight_smile:

3 kedvelés

Mosmo - Z Pod készlet (Ezüst) (ecigimarket.eu)
VPN nélkül is elérhető nálam a shop és pl ezüstre azt írja, hogy van készleten.

2 kedvelés

Akkumulátor: 70mAh most komolyan? :rofl:
Lehet nekem nagyok az elvárásaim :grin:

3 kedvelés

én egy fillért sem adnék ilyenekért, de akinek erre van szüksége annek ennyit szerintem megér. 700mAh lesz az csak elírták

3 kedvelés

“A Mosmo név ismeretlen lehet sokak számára” :rofl:
Igazi kínai piacos pod. Ráadásul az oldal árazása is nevetséges. 4950 Ft a pod (amiben két fej is van) és hozzá egy darab fej 1.490 Ft :smiley:

2 kedvelés

Nem mondom,kipróbáltam párat (tudom hihetetlen :joy: )
De én köszönöm NEM kérek többet :smiling_face:
Bár olvasataimban vannak rta áttérők podra mert az hú,sokkal jobb :man_shrugging:

2 kedvelés

Szerintem nincs azzal gond ha valaki podozik. Kényelmes és praktikus. Csak ilyen szemetet úgy lehet eladni ha egy ismertebb arc bemutatja. Bár az is beszédes, hogy rajta kívűl csak ázsiai testvérek promózzák :smiley:

2 kedvelés

Nekem sincs bajom velük,nekem nem hozták azt az érzést amit sokan áradoztak róluk.
Xr max,oxva slim pro hogy csak a “legtutibbakat” írjam,van íz,de mégse olyan :grin:
Ezért jó hogy sok ember sokféle :smiling_face:

3 kedvelés

Teljesen törvényszerű,hogy a keresett műfajban a termékek 90 %-a szemét​:flushed:az elmúlt egy évben annyi ilyen szemét jött ki,hogy gondoltam érdemes megnézni Fehér Tamàs csatornáját mert ha ott nem talál valaki "kupakos"vagy nyakba akasztható :rofl:…vagy akármilyen podot akkor az nem is létezik​:rofl:

3 kedvelés

Az igazság az, hogy egy évben 10 hétvégén még mindig jobb, mint fekete lőport nyalogatni a drip tipről :wink:

6 kedvelés

Csatamezőn nem vépelünk :point_up: :smile:

3 kedvelés

Az még a régi modell volt,a maiakon már szinte kötelező :crazy_face:

3 kedvelés

Mé’??? Lehet, hogy fel sem tünne a tömegben??? :grin:
image

6 kedvelés

ő a “régi modellben” harcol még :grin:

3 kedvelés

lehet Rékáéknál nem is a puskák adnak füstöt hanem 20-30 dl-es gőzöl vezényszóra mögöttük 0,15 Ohm-on, 100Watt-on :thinking: :grin:

3 kedvelés

igen én a régi modellben harcolok, viszont pont abban a korszakban amit Samu idecsatolt :laughing: :laughing: :laughing:

1 kedvelés

csatamezőn valóban nem, de a táborban, tábor körül igen :wink:

1 kedvelés