Oxygain.sk

4 kedvelés

Nem tudom kivágni…:roll_eyes::pleading_face:

…az ablakon​:grin:

3 kedvelés

oxygain logo197x50

Kedves Vásárlónk!

Az Oxygain újra megnyitotta kapuit az
oxygain.eu cím alatt.

Előfordulhat, hogy oldalunk nem minden magyarországi IP címről érhető el.

Felhívjuk figyelmét, hogy ebben az esetben érdemes VPN-el meglátogatni oldalunkat.

Erre két módszer ajánlunk:

1. Lépjen fel a www.croxyproxy.com oldalra, majd az oldal közepe felé adja meg az oxygain.eu címet

és nyomjon a → Go! gombra a képen látható módon:

Engedélyezze a képek megjelenítését!500x132

2. OPERA böngésző használata: mobiltelefonján az AppStore-ból vagy

Google Store-ból tudja letölteni. Megnyitás után a három kis vonalra (hamburgermenüre)

kattintva be tudja kapcsolni a VPN funkciót, ezután tudja használni az oxygain.eu-t.

Asztali számítógépen a Google-be beírva le tudja tölteni az Opera böngészőt, majd

megnyitás után a legfelső sorban be tudja kapcsolni a VPN funkciót.

Sajnáljuk a kellemetlenségeket, de dolgozunk rajta hogy minden zökkenőmentesen működjön a továbbiakban.

Tisztelettel, Oxygain csapata

8 kedvelés

Kicsit kevéske a felhozatal, sok minden nincs raktáron.

4 kedvelés

Igen, régen több minden volt. :thinking:

4 kedvelés

Ez egy NAGYON rossz tanács! Soha senki ne használjon web proxy szolgáltatást olyan oldalakon ahol személyes érzékeny adatokat kell megadni! Email, jelszó, személyes, pénzügyi adatok stb… Ezek a szolgáltatók a saját proxy szervereiken keresztül jelenítik meg az adott weboldalt ahol az esetek többségében folyamatosan naplózzák a tevékenységet és hozzá is férhetnek akár beírt adatokhoz is. Egyesek kifejezetten azzal a céllal üzemeltetik, hogy kereskedjenek az adatokkal és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy kártékony szoftvereket, malware stb terjeszthetnek plusz tele lehetnek harmadik féltől származó nyomkövetőkkel, még akkor is ha le van tiltva a böngészőben. Szóval erősen kerülendő!

12 kedvelés

Szia Donát :slightly_smiling_face:

Köszönjük szèpen az információt,szerintem sokan nem tudtuk.

Viszont gondolom,ha az Opera böngèszőt használjuk,akár mobilon,akár asztali gèpen,bekapcsolt vpn-el,akkor nem kell aggódni senkinek, az általad vázolt problèmák miatt.

5 kedvelés

Én csak megosztottam az e-mailben kapott infót, gondoltam, hogy képben van az oxygen csapata :thinking: Elnézést mindenkitől :slightly_frowning_face:

Sorry I Apologize GIF by Bounce

6 kedvelés

Persze ez egyértelmű volt, hogy továbbítottad. :slightly_smiling_face: Ezzel nincs semmi baj, nem kell elnézést kérned. :hugs: Sőt, köszönjük, hogy megosztottad. Csak azért reagáltam rá mert fontos helyére tenni és így legalább aki itt látja mérlegelni tudja a dolgokat. [1]


  1. Sajnos mióta volt ez a webshop blokkolás téma. Sokan számukra totálisan ismeretlen dolgokat ajánlgatnak a közösségüknek, vásárlóiknak stb. és nincsenek tisztában az esetleges veszélyeikkel. Egy felhasználó nem feltétlen tudja csak bízik abban amit mondanak és, hogy aki mondja az tudja mit beszél… ↩︎

8 kedvelés

kép

4 kedvelés