Oxigain.eu

Tudja valaki mi van ezzel az oldallal? Elötte oxigain.sk volt, vpn- el se jön be.
Melow dew USA mix - et vettem itt,és máshol nem találtam.

4 kedvelés

Nem tudom, mennyire megnyugtató, de az USA mix-ek zöme elég hasonló minden gyártónál, legalábbis nekem nem voltak ordas különbségek.

3 kedvelés

Ez az amit keresel?

Kicsit èrdekes az oldal vagyis a vàsàrlàs menete de gondolom ha regisztràlsz utànna nincs gond :thinking:

Vagy vmit nagyon benèztem… :face_with_monocle:

2 kedvelés

Linkelni akartam vape42 Inavera USA MIX-et, de nem jön be az oldal…ez is bexart? :roll_eyes::disappointed_relieved:

Meglepően jó, és gazdaságos.

1 kedvelés

Segítek megint :rofl:

4 kedvelés

:+1:Thx…nincs vpn-em, nekem ez se jön be most :thinking: chrome-ból böngészek.

2 kedvelés

Nem tudom,de nekem lehet protekcióm van pár shopnál mert én is chromot használok :grin:

3 kedvelés

Elég neki a 3-5 %?

1 kedvelés

Mivel kanthalt használok nekem 5 -6 % :smiling_face:szeretem ha big íze van,de nem parfümös.

4 kedvelés

már nem a régi 5% mehet neki… :no_good_man:

4 kedvelés

Ugyanezt tapasztalom én is náluk.
Nekem se jön be ez az oldal se az Oxigain.

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága az SZF1700303 ügyszámon, a hatósági eljárás befejezéséig elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére jogosulatlan dohánytermék-kiskereskedelmi tevékenység miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáról és a dohánytermékek kiskereskedelméről szóló 2012. évi CXXXIV. törvény 23/E. § (4) bekezdése, valamint a 23/F. § (1)-(2), (4) bekezdése.

0 % nikotin tartalmú cuccokat tudsz itt venni sztem, mert magyar oldal ( .hu ) .

2 kedvelés