Otthoni keveréshez honnan rendeljek alapanyagokat, és aromát?

Sziasztok,

Kezdő vape-s vagyok és egy Joyetech Evio C MTL készüléket vettem, eddig nagyon tetszik, már majdnem teljesen abba hagytam a sima cigit (max. reggel 1 szál) és szeretnék ezen a vonalon maradni, vettem liquideket e-liquidbolt-ról, de a bolt saját készítésű liquidjeik szerintem nagyon kokszolnak vagy nem tudom mi a gond, de mindnek fura íze van, mintha kámforos alapja lenne vagy valami ilyesmi… Biztosan nem a porlasztóm van beégve, mert minden szabályt betartva kezdtem el haszálni (csepegtettem a porlasztóra folyadékot, behelyezés után vártam 10 percet) és egyszerre 3 fejet használok felváltva mindegyiknél ezt érzem, illetve a Zazo lquideknél nincs semmi gond, ott azt rontottam el, hogy 16mg-ost vettem ami túl erős, viszont kaptam egy rokontól nikotin mentes 50-50-es alaplevet ezzel hígitva teljesen rendben van. A kérdésem igazából az lenne, hogy honnan érdemes alaplevet és aromákat venni, hol lehet megfelelő minőségű terméket venni otthoni keveréshez? A postban feljebb láttam az eliquidvg.hu oldalt, de az már az aromamester oldalra visz és ott nem látok előre kevert nikotinos alapot csak nikontinmentest vagy külön VG-t,PG-t és Nikotinos oldatot. Ezek minősége rendben van? Aromákra tudtok esetleg ajánlást tenni? Jól bevált ízekre/aromákra gondolok, inkább gyümölcsös, hűsítő típusok tetszenek eddig. Elnézést, ha kicsit hosszúra nyúlt a kérdésem, nézzétek el kérlek, de még nagyon az elején vagyok az átállásnak! :slight_smile:
A válaszokat előre is köszönöm!

3 kedvelés

Szia Sándor!
Én legutóbb innen rendeltem viszonylag nagyobb mennyiségű nikotinos alaplevet.Szerintem teljesen rendben van.Aroma ügyben nem tudok segíteni,de majd jönnek a Többiek is,aztán biztosan lesz rengeteg ajánlás.

5 kedvelés

aromaparadise.hu csak aroma
vape42.hu csak aroma
liquidhall.com
kumulusvape.fr
calumette.com

De azt is csinálhatod, a nullás alapot magadnak kevered és csak boostert veszel hozzá.

Itt a gyógyszertári minőségű pgt és vgt kell keresni.

Meg még egy csomó helyen lehet én ezeket szoktam használni.

6 kedvelés

Szia @zssasa :hugs: Üdv köztünk, érezd jól magad. :heart:

Bár már írták, többek között, ezért én csak +1 szavazatot tudok adni aromák terénn a Liquidhallnak. Illetve nullás alapot a Floravita webshopjából rendelem, amit Ispy már írt, a nikotinos alapot eddig én is az EliquuidVG-ről vettem, és a Florás nullással higitottam. Még nekem is új az Aromamester oldala, de az EliquidVG-seké, szóval kb ugyanazt kapjuk onnan, mint eddig. :slightly_smiling_face: Rosszat nem tudok az alapra mondani, viszont aromákat inkább máshonnan érdemes beszerezni, akár a Liquidhallról, vagy az AromaParadise-ról.

Illetve utólagos elnézést kérek, de külön témába tettem a kérdésedet. A cikk alatt nem biztos, hogy hamar választ kapsz. Ellenben a Kérdések kategória pont erre való. És figyelemfelkeltőbb is. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szia!
Én alapot eddig a TheLiquidCity -ről rendeltem, de a JuicyVape -ről jókat hallottam / olvastam, így lehet meg is próbálom + aromát is szoktam vásárolni innen. A másik oldal pedig az AromaParadise, de innen csak mentes alapot tudsz vásárolni + kellékeket és aromákat is ( ahogyan már előttem is írták ). :slightly_smiling_face:

10 kedvelés