Ohf! - ice mango passion


OHF! - ICE MANGO PASSION

Gyártó: Liqua Vape, Egyesült Királyság

Kiszerelési: 50 ml aroma és alapfolyadék 60 ml flakonban (shortfill)

Amit ma tesztelésre választottam, az egy igen hatásos és erős ízű Mangó-Maracuja keverék, megspékelve egy kevés jéggel. Mivel ez egy shortfill, így nincs is sok dolgunk magával a termékkel, azonnal szívható állapotban kerül hozzánk. Mivel 50 ml készterméket kapunk egy 60 ml-es flaskában, marad 10 ml helyünk, hogy felboostoljuk, vagy esetleg még alaplevet töltsünk hozzá. Én ebben az esetben semmit nem töltöttem bele, azonnali pöfékelésbe kezdtem a termékkel. Az illata annyira nem tetszett, valahogy a mangó és a maracuja elég furcsa illatot képez összekeveredve. De jól van az, nem az illata miatt vesszük meg a cuccost. Az íze viszont már mosolyt csalt az arcomra, mivel egy rettenetesen finom kotyvalékot kapunk. Erőteljes, mindkét íz tökéletesen kivehető, egy finom trópusi íz hidegen. A mangó édeskés, valamint kellemesen fűszeres, egyértelműen uralkodik a kész levesben, a maracuja pedig különleges ízével támogatja, hogy valóban egy trópusi élmény legyen a gőzölés. A hideg érzet kellemesen lehűti a torkunk, éppen csak egy pár darab jégkockát tartalmaz, ami nem nyomja el az ízeket. Szerintem igazán jóra sikerült ez a trópusi ízvilág. Akik azonban inkább a visszafogott ízeket szeretik, lehet, soknak fogják találni. Egy meleg és izzasztó nyári éjszakán szerintem simán bevállalható, mind az ára és az íze miatt is. A tesztet a juicyvapour csapata tette lehetővé számomra, amit ezúton is köszönök nekik, valamint tuti hogy a 15db-os OHF sorozatból, amit forgalmaznak, fogok még hozni pár beszámolót nektek.

6 kedvelés