Off topik jelölés

Eszembe jutott valami. Vagy megvalósítható ezzel a motorral, vagy nem.
Lehetőség Offtopic jelölésre, egy szövegrészt.
Mondjuk halványabban vagy dőlt betűvel jelenne meg…

1 kedvelés

Kicsit tudnád pontosítani, hogy mire gondoltál? :slightly_smiling_face:

Úgy érted, hogy ha az OFF-Topik on kívül szeretnél egy megjegyzést tenni ami nem teljesen kapcsolódik a témához akkor más stílussal írnád?

Ilyenre a szerkesztőben jelenleg is van lehetőség a fenti gombokkal.

Screenshot_20220324_184642

Igen, ilyesmire gondoltam, csak dedikált OFF-gombot képzeltem oda. (Ami mondjuk halványít).
A teljes hsz-re akár. De elképzelhető, hogy bonyolítás. Csak ugye jó banda vagyunk, megy sokszor az OFFenzíva :grin:
De a bonyolítás sem jó, szóval inkább vegyük egy halvány ötletnek :+1:

Igen igazából az offolás akkor nagyobb probléma ha egy bejegyzésen belül történik azzal ami a témához kapcsolódik. Bizonyos mértékig szerintem rendben van. Olyankor nehezebb, illetve sokszor nem is tudjuk úgy szétválasztani, hogy értelmes maradjon a beszélgetés.

Szerintem a legjobb ilyen esetben a chat párhuzamos használata lenne. Hiszen részben pont ezért lett. :slightly_smiling_face: Megértem, hogy most még szokatlan de remélhetőleg ez változni fog és akkor sokkal többen használjátok majd. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem az a véleményem a chat-ről, hogy jó is, neg nem is. Röviden kifejtve, fennáll a veszély, hogy ONTopic értékes dolgok is ott vannak kibeszélve, egy szűk körben, így elveszik info.
Amúgy meg jó ötlet is, mert arculaton belül marad a “szolgáltatás”, nem kell third party appra menni.
Ok, azt hiszem, kiveséztük az OFF-ot :+1:köszi

Amúgy megjegyzem, szokatlan, de marha jó ez a timeline-szerű fórummotor, mobilon.:+1:

2 kedvelés

A chatben lehetőség van jelenleg kiválasztani és idézni üzeneteket új témába illetve később a moderátoroknak másolni is. Tehát a chaten ha olyan beszélgetés folyik akkor azokból tudunk témát létrehozni. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én úgy gondolom, könnyebb és egyszerűbb lenne párhuzamosan használni a chatet és írni a témákba. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés