Nem minden az, aminek látszik: AIO, POD, Boro

Szia! Pontosan mire vagy kiváncsi?

2 kedvelés

Review-k alapján a Lost Vape Centaurus B80 ár/érték bajnok. Nekem még úton van. MTL/RDL-ként tervezem használni…aztán majd kiderül megközelíti-e azt amit a jelenlegi tankom kiválóan ad…Th, gőzmennyiség. Drukkolok neki :grin:

4 kedvelés

Az mit takar pontosan? Mennyiből van a kezedbe?

Mindenre! :grinning:

A Boro-k Boro kompatibilisek, az AIO-k közt van ami Boro kompatibilis?
De maradjunk a Boro-nál.
Ha jól értem, van egy tank, ehhez kapni bridge-eket különböző gyártóktól. Gondolom itt is létezik építhető és előre gyártott porlasztós megoldás.
Boro esetében is van rda illetve rta?

Vegyük a legelcseszettebb helyzetet.
Ha belevágok és mindent külön kell beszereznem, szükségem lesz egy Boro box-ra, egy tankra és egy kiválasztott bridge-re?

Kicsit még nem látom tisztán a fogalmakat.

5 kedvelés

Mindent le írtál.Rda-ról nem tudok

3 kedvelés

Lost Vape Centaurus B80 AIO Pod Kit 80W (sourcemore.com)
Most akciós…99db van még ennyiért. Ha bronz tag vagy akkor 2$-ral olcsóbb. (szállítás 11$ és kb 3hét a special line-nal, expressone kézbesít)

Nekem egy próbát ennyiért bőven megér :slight_smile:

5 kedvelés

Azt kell első körben eldöntened melyik rendszer Aio vagy Boro. Használtam mindkettőt. Aio: kisebb az eszköz ami jó mert cukker tényleg ing zsebben elfér. Sajna ebből majdnem arányosan következik, hogy a Aiok is kisebbek (1,7-2,2ml) egyből az előny ugyanakkora hátrány is. Jóval kevesebb gyártó fejleszt hozzá eszközöket. A Boro sokkal innovatívabb minden szempontból. Aio átalakítóval Boroba használható, fordîtva ez nem lehetséges. Ízre, gőzre mindegyik jó. Boro tartályból érdemes az etetőset választani mert az ablakocska huzogatás ki tudja verni a biztosítékot! Sajna az eredeti Bridgek húzós árban mozognak, viszont a clonoknál nincs akkora difi mint egy RTA esetében.

5 kedvelés

Igen igen. Aki ki akarja próbálni lehet, hogy megérős lehet. Ez pont az az összeg ami elgondolkodtató lehet.

5 kedvelés

A B80 Boro elég kompakt … 8cm x 5cm x 2,5cm. Ez is szempont volt a döntésemben.

4 kedvelés

Nagyon köszönöm!

Akkor marad a Boro vonal.

Jelen esetben akkor a bridge a lényeg, a tank és az eszköz némileg mellékes.
A tartállyal kapcsolatban, melyik az etetős illetve ablakokcska alatt mit értesz? Azt a szilikonnal zárható kis vacakot?
Eszközben (melyik gyártó), mindegy mit vesz az ember? Gondolom itt is befolyásoló tényező lehet az elektronika.

4 kedvelés

Pl: https://www.steam-and-vape.fr/fr/boro-tanks/limelight-aio-tank-limelight-mechanics-3621.html
A clon ebből szintén jó.
Eszközből ami neked szimpi. 80-120 dodóért tökéletes DNA 60 készülékek vannak. Én a silány minőséget nem ajánlanám mert lehet vele szívni rendesen.

2 kedvelés

A silány minőséget én sem ajánlom…mert a végén az a legdrágább

3 kedvelés

Igen, pont ilyesmire gondoltam az elektronikával kapcsolatban.
Nem szívesebben probalkoznék egy noname chip-pel, a DNA60-nal szerelt kütyüket néztem kezdésnek.

4 kedvelés

Ha nem akarok nagyon mellényúlni, milyen bridge-et ajánlotok?

2 kedvelés
4 kedvelés

Nagyon köszönöm Nektek, rengeteget segítettetek!
Úgy gondolom, ezek után (és ilyen háttérrel :slightly_smiling_face:) belevágok.

3 kedvelés

Kicsit késve érkeztem, érdemben hozzátenni nem igazán tudok, talán annyit, hogy RDTA Boro az létezik, ebből is van néhány, csak ízlés kérdése ki melyiket választja majd. :slightly_smiling_face: Egyéb iránt csak annyit írnék még, hogy a Vandy Vape Pulse AIO V2 is szimpi lehet, arról hamarosan érkezik is egy teszt, csak még úton a kicsike. :blush:

6 kedvelés

Arra kiváncsi leszek. Mert az 1 a silány minőség legalja volt. Mind anyaghasználatban mind összeszerelésben. Egyetlen értékelhető tétel volt a tartozékok közt a Pulse RBA.

3 kedvelés

Amit Jani belinkelt mind jó. Főképp ha MTL a cél.

A Monarchy MOBB 2 M2 RBA elég vattatakarékosnak tűnik :slight_smile:…mennyire kell “órás készség” az építéséhez?

2 kedvelés