Nem csak a pénz beszél!

És tényleg. 1 napja vagyok itt, de többet tanultam és több segítséget kaptam mint eddig összesen fél év alatt. (Augusztusban döntöttem el, hogy vége a cigizésnek).
Próbáltam több helyről tanácsot kérni, több témában is. Nagyon finoman fogalmazok ha azt mondom nem nagyon jött össze.
Itt úgy tűnik megoldást találok a köhögésre, normálisan kommunikáló, értelmes, választékosan fogalmazó emberek segítenek mtl tankot vásárolnom nagyon korrekt áron.
Fél év alatt a facebookos, YouTube - os vaper “közösség” nem juttatott el a felismerésig, hogy a podomra tehetek tankot.
Értitek?
Pedig rajtam tényleg nem múlott.
Szóval amellett, hogy meg vagyok lepve, nagyon kellemesen csalódtam.
Érdekes és informatív a “Gyorstalpaló” ami nekem nagy segítség.
Van negatívum is.
Sohasem találom meg ezt a blogot, ha a Voopoo Vincivel nem napi 2,5-3 milli liqvidet az Oxvával pedig nem napi 6-8 milli liqvidet fogyasztok ugyanolyan használattal.
Ha nem írom be a keresőbe, hogy" mennyi liqvidet használsz el egy nap alatt " soha nem találok ide.
Szerintem ez nagy kár. Fél év alatt soha egyetlen egyszer sem hozott ide a Google. Pedig én kerestem mindent, ami a vapeléssel kapcsolatos.
Nem tudom van e erre megoldás, de itt túl sok a normális, használható információ ahhoz, hogy ne tudjanak róla az érintettek
Bocsi, hogy hosszú lett.
Én köszönöm, hogy itt lehetek és, hogy valaki(k) ennyi energiát és időt tettek ebbe az oldalba.
És köszönöm, hogy segítetek.

14 kedvelés