Néhány kérdés a Diplomatról

Hétfőn érkezik a Diplomat klónom :blush: Remélem tetszeni fog, akkor tervben van egy eredeti is helyette/mellé. :slight_smile:

Néhány kérdés, hogy ne teljesen vakon álljak neki:

-Semmi infót nem találok melyik bell mire jó. Ki melyiket és milyen levessel használja? Főleg dohány/desszert dohány lenne fogyasztva belőle.

-látom, hogy csak egy 1,8-as air pin jár hozzá, és az eredetihez is. Elég a állítható levegőszabályzással, vagy akinek eredeti van az vett hozzá plusz air pint?

Elég egyszerűen megmunkálhatónak tűnik az air pin, úgyhogy ha lenne rá majd igény akár a munkahelyen fusiba le tudok gyártatni az esztergályos kollégákkal pár szettet… (akár egyedi méretű furatokkal is) :blush:

a harangokat mindenki arra használja amit szív.A levegőzés jól állítható de a boltban van többféle pin is és afc ring is. A honlapjukon van leírás a bellekről…

3 kedvelés

Én csak a pluszban vásárolhatóakról találtam leírást az oldalon, a gyárilag hozzá adottról semmit (de lehet én vagyok vakon) :slight_smile: Ezért is gondoltam, hogy a gyárilag hozzá adottaknál is csak van mindegyikhez egy-egy ajánlott kategória, akár a mellékelt leírásban. (mint pl a BP Mods Labs-nál is)

2 kedvelés

igazából dohányhoz van mind a csopiban a facén.van leírás sok nagy vape tudós van ott vannak különbségek az alap pakkból nekem édes dohányhoz a Hawkbill tetszik a legjobban…ízlés kérdése…

2 kedvelés

Köszi, kiindulási alapnak már ez is jó nekem, majd idővel úgyis végigtesztelem őket. :slight_smile:

2 kedvelés

ez a megoldás ebbe nagyon tanácsot adni nem lehet…

4 kedvelés

Szerintem a hozzá adott afc jó a dohányos levesekhez, én még nem vettem hozzá pluszba semmilyet. A levegőzése elég jól állítható szerintem, mondjuk a legnagyobb levegőzéshez a gyári afc szerintem nem jó, akkor már sokat veszít az ízéből, de ez főleg a gyümis ízeknél van.

2 kedvelés