Napi Vape! 🙂

Boci Ă©s Pipi. :heart_eyes: De imĂĄdtam. :slightly_smiling_face::joy:

5 kedvelés


Jelen pill ezek a kedvenceim

7 kedvelés

nĂĄlad legalĂĄbb mĂŒxik :slight_smile:

1 kedvelés

Mindig is tervbe volt,ha megtalĂĄlom a szĂĄmomra legideĂĄlisabb rta-t akkor abbĂłl legyen 2 db szettbe,mai nap folyamĂĄn ez megvalĂłsĂșlt,igaz nem a legszebb modokon,bĂĄr lehet a napi rutinombĂłl kifolyĂłlag jobb is Ă­gy,Ășgysem tudnĂĄm folyamat putyĂșlgatni Ƒket​:smile:

9 kedvelés

8 kedvelés

Don Dottore, hĂĄt muszĂĄj!:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Szia AndrĂĄs!
Lehet picit levegƑsebb,de be lehet szƱkĂ­teni is.Nincs tĂșl variĂĄlva decken belĂŒl van 1db 1mm Ă©s 1 db 1.2mm-es levegƑ furat,kĂ­vƱl a levegƑ ĂĄllĂ­tĂł gyƱrƱvel lehet operĂĄlni,hogy 1-1db -ot hasznĂĄlj belƑle vagy mindkettƑt,Ă©n mindkettƑvel tolom,de mĂ©g Ă­gy sem tƱnik levegƑsnek Ă©s ami fontosabb szĂĄmomra az Ă­zeket is szĂ©pen megtarja,valamiĂ©rt mĂ©g Ă­gy is szƱkebbnek tƱnik,mint pl a Kayfun Prime full levegƑn ami azthiszem 1.8mm volt(azt tudom neked is van azĂ©rt hoztam fel pĂ©ldĂĄnak),egĂ©sz jĂłl ki van ez talĂĄlva,Ă©n 2.5 magon furĂĄnak tĂŒnhet,de 26ga ss huzallal hasznĂĄlom azzal is jött,prĂłbĂĄlltam 28ga ni80/ss-el aztĂĄn mĂ©gis visszatĂ©rtem a vastagabb huzalhoz vele,Ă­zben ezzel az rta-val talĂĄltam meg legjobban az Ă­zeimet melegedĂ©s/forrĂł gƑzök nĂ©lkĂŒl,lĂĄnc slukkos alkat vagyok​:slightly_smiling_face:Meg valahogy nekem minden passzol,könnyƱ takaritani,gyorsan lehet feltölteni,lĂ©ellĂĄtĂĄs ĂĄllĂ­tĂĄsa rendben van,engem meggyƑzött,de ugye ez egyĂ©ni szubjektĂ­v,valszeg a tĂșl szƱk mtl-eseknek nem lessz a kedvenc rta-ja,(Ă©n is abba a tĂĄborba tartoztam ezidĂĄig)felĂ©pĂ­tĂ©sĂ©bƑl adĂłdĂłan is ezt tĂŒkrözi.

7 kedvelés

Ha mĂĄr Ășgy is a nyakamon maradt a Faris gondoltam megĂ©pĂ­tem. Nah meg a kislĂĄnyom tea partit tartott a Barbiknak Ă­gy volt egy kis idƑm.

10 kedvelés

Az Ă©n luxus szettem​:grinning: TermĂ©szetesen mesh .

10 kedvelés

Hali​:grin:Nagyon faszĂĄĂșl nĂ©z ki,szĂ©p szett​:grin:

5 kedvelés

Szia.Ez is szép duó:grin:Az egy v3?Blood sukkåval feltöltve?:grin:

4 kedvelés

Igen v3! A&L ragnar van benne. Igazi viking aroma​:grinning:

4 kedvelés

Akkor majdnem mint a red astaire,csak ĂĄnizs nĂ©lkƱl.FeltĂ©tlen kiprĂłbĂĄlom majd​:grin:

5 kedvelés

A kis melĂłs :grin:

10 kedvelés

Szervusz DruszĂĄm !

Én is nagyon meg vagyok vele elĂ©gedve ! :slight_smile: EgyetĂ©rtek maximĂĄlisan !

5 kedvelés

Viszont amire figyelj ! Egy gyenge pontot lĂĄtok az akku fedĂ©l menete az idƑvel lehet ki fog kopni ! Én a gumit kikaptam belƑle Ă©s Ă­gy Ă©rzem hol a hatĂĄr ! Úgysem ezzel megyek förödni ! :rofl:

4 kedvelés

Nekem kellemes csalĂłdĂĄs volt ! Rosszabbra szĂĄmĂ­tottam , de nagyon jĂł kĂ©szĂŒlĂ©k ! :+1:

5 kedvelés

@Atis , @anon40018559 nekem is nagyon bevĂĄlt, egy dolgot vettem Ă©szre, a kijelzƑ is könnyen karcolĂłdik sajna, legalĂĄbbis nĂĄlam kb 2 hĂłnap utĂĄn mĂĄr az
:disappointed:

4 kedvelés


Jelenleg. :smile:

9 kedvelés

Megérkezett

13 kedvelés