Napi Vape! 🙂

Na ezzel mĂĄr beljebb leszĂŒnk, köszönöm! LegalĂĄbb nem csak tƑlem fogja hallani, olvasni. MegosztĂł vĂ©lemĂ©nyeket talĂĄltam magam is, bĂĄr a többsĂ©g imĂĄdta. Én a Maxra szavaztam, de hĂĄt egyrĂ©szt öreg vagyok, mĂĄsrĂ©szt fiatalsĂĄg, bolondsĂĄg! :grinning:

2 kedvelés

Ugyan gyakori gƑzölĂ©sre kellene a Legend a fiatalĂșrnak, de abszolĂșt vegyes hasznĂĄlatra (DL-MTL). Én tovĂĄbbra is a Maxot favorizĂĄlom
 De lehet, rĂĄvesznek a vĂĄltĂĄsra
 :grinning:

1 kedvelés

A Solot Ă©n nĂ©ztem ki, remĂ©lem gyorsan megjön. MiutĂĄn szĂĄmomra teljesen ismeretlen terep az Aegis, Ă­gy alulrĂłl Ă©pĂ­tkezĂŒnk. ElƑször a kistesĂł, ha bejön akkor a nagy (is). :grinning: RemĂ©lem ezt a Mama nem olvassa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

IdƑnkĂ©nt elƑugrik a tĂ©ma, akkor aztĂĄn van nemulass
 :grinning: :wink: SzerencsĂ©re tudja, hogy viszonylag Ă©pelmĂ©jƱ hatĂĄrok között mozgunk, csak hĂĄt
 Egyre több helyet foglalunk. :grinning: :wink: RĂĄadĂĄsul mindezt mƱkedvelƑ amatƑrkĂ©nt :wink: :grinning: :grinning:

4 kedvelés

:grinning: :wink: HĂĄĂĄĂĄt hasonlĂ­t a helyzet
 :wink: Drukkol a Kedves, hogy sikerĂŒljön megoldani, mƱködjön, Ă©s persze ne “pusztuljak bele” :grinning:, de amikor mindent elfoglalunk a konyhĂĄban, akkor azĂ©rt vĂ©ges a tĂŒrelem
 Itt egy tank ĂĄzik, ott egy tekercs huzal, amott egy doboz kitudjami
 Ha meglĂĄtja az alapot Ă©s az aromĂĄkat, a cuccokat a keverĂ©shez mĂĄr csak nevet


3 kedvelés

Szerintem ha 50w fölĂ© nem megy, akkor jĂł a max is. Ha igen, akkor mĂĄr inkĂĄbb legend. Én speciel 30-40 Watt közötti hasznĂĄlatra vettem, meg esetenkĂ©nt mtl/mtdl felhasznĂĄlĂĄsra. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszi Zoli! Ezzel érveltem én is, szinte soha sem sem jår 50w felett. Persze, az érv azért megvan: és ha most fogok råszokni az 50 feletti teljesítményre? :grinning:

2 kedvelés

Én egy idƑben az mtl Hildát egy 4 akkus wismec rx 300 - al hajtottam. :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nem volt rossz, csak batår nagy, és nehéz. :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Azért ez a vape perverzió magasiskolåja :grinning:! Bocs Zoli! :wink:

3 kedvelés

Ezt a hozzĂĄszĂłlĂĄst azonnal jelenteni fogom :grinning: :smiley: :smile: MielƑtt mĂ©g elolvassa a fiatalĂșr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Követelem a csalĂĄdtagok kitiltĂĄsĂĄt Ă©s a korhatĂĄros karikĂĄt! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

3 kedvelés

De
 azĂ©rt is követelem a kitiltĂĄst! :grinning: :wink:

3 kedvelés

14$-Ă©rt jĂł volt. Igaz, mire ide Ă©rt, 7ehuf lett az ĂĄra a posta miatt, de akkor is jĂł ĂĄron volt. :slight_smile:

3 kedvelés

Több volt, mint jĂł! Csak mintha “cseppecskĂ©t” tĂșl nagyra lett volna mĂ©retezve a teljesĂ­tmĂ©ny :wink: Illetve Ă©n jĂłt derĂŒltem a dolgon
 VizuĂĄlis tĂ­pus vagyok. :grinning:

1 kedvelés

Ha az “agy” - ra gondolsz, azt javĂ­tottam. :wink: De Ă©n is elkĂ©pzeltem. :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

:wink:

1 kedvelés

Ha mĂĄr Ă­gy szĂłba kerĂŒlt megint
 Mikor ĂĄttĂ©rtem podrĂłl modra akkor egy ismerƑsöm ĂĄltal jutottam hozzĂĄ a Legendhez ami azĂłta is tökĂ©letesen tette a dolgĂĄt, kĂŒlön tetszik a gumi borĂ­tĂĄs Ă­gy megakadĂĄlyozva a csĂșszkĂĄlĂĄst Ă©s elĂ©g strapabĂ­rĂł mondhatni “munkĂĄs” gĂ©p de mĂĄr nem elƑször olvasom hogy többen panaszkodnak rĂĄ csak az nem derĂŒlt mĂ©g ki szĂĄmomra hogy mi miatt.

4 kedvelés

Måra leporoltam egy régi tankot. :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Most ezek az aktuĂĄlis kedvencek

10 kedvelés

9 kedvelés