Napi VAPE 3

A Sanyi komámra várva. Évente talán ha háromszor találkozunk. Beülünk valahová, beszélgetünk…

A hátam mögött megy le a nap. Nem tudtam kihagyni.

15 kedvelés

Remélem jól éreztétek magatokat. :blush: Utólagos egs…

2 kedvelés

Köszönjük!
Jó volt.
Mert kell a barátság!!!

1 kedvelés

Mondhatjuk azt hogy mostmár van #temetéshez illő vagy #templombajárós szettem? Vagy túl morbid vagyok? :thinking::roll_eyes:

12 kedvelés

Na nézd már meg is van, be is állt a hőkamera elé! :grinning_face_with_smiling_eyes:
PhFu72

Szép napos délutánt, mindenkinek Vaperek! :vaperina:

12 kedvelés

Egyik sárga “mellényes” szól a másiknak:

  • Uram!
    Itt nem fognak tankolni.
    Ugyanis ma forgatási nap van.

11 kedvelés

Akkor ezt most 10 naposan megkostoljuk,ha szabad,ha nem​:sunglasses:

15 kedvelés

A morbidságból soha sem elég :grinning: Olyan, mint a citrom fagyi, mindig jöhet még egy kicsi. :heart_eyes: :grinning:

7 kedvelés

Jó reggelit :heart_eyes:

17 kedvelés

Jó reggelt pajtások!:boom::wink: Hasunkra és szettünkre süt a nap! :rofl:

16 kedvelés

Igazán jól esett ezekkel a jóreggelt képekkel kezdeni a reggelt, a kávét, a napot! Mit is kívánhatnék ezek után. Csatlakozom az elöttem szólokhoz.
Szép napot Mindenkinek!

13 kedvelés

Jó reggelit innen is. :smiling_face_with_three_hearts: Legyen szép napotok! :kissing_heart:

15 kedvelés

Kései yoreggelt :sunglasses:

15 kedvelés

Mai látvány

14 kedvelés

Ez itt a reklám helye: "Aroma+Paradicsom.hu":wink:

13 kedvelés

Ez pontosan milyen készülék? Ebből a szögből Voopoo-nak néződik ki. De ilyen átmenetes bőrrel még nem láttam.

3 kedvelés

Aspire onix :wink:szerintem :grin:

2 kedvelés

Azaz aspire onixx.Kis beépített akksis mod.Ez a fitnesz modom​:rofl:Nagyon könnyű ,szerintem az rta a tetején nehezebb,igazi sétálgatós,nem húzza a zsebet.

3 kedvelés

11 bejegyzést új témára osztott fel: Összeszerelés utáni gondok, zárlatgyanú s.t.b

Amikor délután jön egy nyári zápor, erős széllel és “hullámokkal”.:wind_face::ocean:

10 kedvelés