Napi VAPE 3

Ó,de szép​:heart::heart_eyes:

2 kedvelés

Akkor erről az ízről kérnék egy véleményt,ha szabad,ha nem​:slightly_smiling_face:
Jah és egy keverési arányt is​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Szilard!Eloszor is kulfoldi oldalakon rengeteg dohanyos iz osszehasonlito listat elolvastam mar regebben.A tribeca minden!! listan ott volt.Nagyon kicsit aggasztott,hogy az alapizeiben ott van a karamell es a vanilia egyutt.Van par deszertesebb dohanyom,de az edes mellekizuk(pl vanilia) miatt nem tudnam oket egesz nap szivni,inkabb jok egy esti sorozeshez,de utana masnap meg csak a tankban maradt levest nezegetem,hogy elkene meg azt szivni,de nem kivanom.
A tribeca-t 25%-ban ajanlja a gyarto,ami nem kicsit sok,de ugy voltam vele legyen.Sok kinti oldalon lattam,hogy 20 %-ra lemennek vele,legkozelebb en is igy teszem.A cucc gyorsan keveredik a nagy koncentracio miatt az alapleben,razogatas utan az egesz gyorsan homogen melysarga lesz,nem fog hosszu napokig gazosodni a razogatas utan.Azonnal eros karamell,vanilia? illatot arasz,ez picit aggasztott ugyhogy megtudtam allni ,hogy tiz napig nem volt kostolo​:rofl:
Tehat az iz…nekem nagyon adja!Nagyon jo th-s leves igy kb 60-40-ben.En ezt desszert dohanynak mondanam,szamomra mind az ,amiben nem csak dohany van.Nem is tudtam ,hogy vapelve ilyen a karamell ize,marmint egy egyaltalan nem edes,nagyon olajos-zsiros izvilag es ebben ott van egy karakteres eros dohany is.Meglepo ,hogy a karamell nem tudja elnyomni,valoszinu a magas koncentracio miatt.Ket napig esti husito kivetelevel ezt gozoltem,meglatjuk egy het mulva milyen lesz.Szerencsemre en vaniliaval nem talakoztam benne​:slightly_smiling_face:
Egyebbkent irtam,hogy nem tudtam osszerakni ezelott,hogy ez lenne a nem klasszikus edes karamell iz.Pedig a masik egesznapos desszert izem a le petite blond pont ugyanezt az izvilagot kepviseli egy nagyon pici foldimogyoroval​:slightly_smiling_face:

Ui. : Asszony azt mondja,hogy vattacukor illata van​:rofl:Sose erzem az illatat annak ,amit szivok,de jobban belegondolva van egy kis vattacukor feelingje,cukor nelkul​:rofl::rofl:

9 kedvelés

Na ugye mondtam én :stuck_out_tongue_winking_eye:nem rossz kis cucc

4 kedvelés

Nagyon jo!!Nyugtass meg,hogy te sem erzed a vaniliat.Mondjuk engem mar az megnyugtat,hogy en nem erzem​:sunglasses:

3 kedvelés

Nyugodj meg ,azt az egyet nem érzem benne :crazy_face:
Viszont nekem most nagyon th-s valamiért de attól még klassz cucc :wink:

4 kedvelés

A th-t kulon kiemeltem,mert vagyunk egy paran,akiknek jol jon​:sunglasses:

5 kedvelés

Gyerekpasztor nap,no munka,kesei kavezgatas​:sunglasses:

14 kedvelés

Szépnek látszó tárgyad van :slight_smile:

3 kedvelés

Árnyék Király előjött a fényre, egy ideig marad…


:no_smoking:Only vaping!

12 kedvelés

Tank RY4, M0 gyök2

15 kedvelés

Köszi @Paldeak_Attila !
Pont erre voltam kíváncsi,régóta nézegettem,de valahogy én is a vanilia miatt nem vágtam bele eddig sokak által kedvelt Ry4 eket sem szeretem miatta,de úgy látszik a Tribecca máshogy adja,mindenképpen kifogom próbállni,köszönöm mégegyszer a tökéletes leírásod róla​:v:
U.i.asszonyom szerint az M-type-nak is vatta cukor illata van,sőt mások szerint is,pedig ízre…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sok sikert hozza!Keszulj fel ,hogy egy nagyon tomeny iz lesz,mint mikor ifju koromban megkinaltak egy jo kis szimfoniaval,vagy mikor tuzolto voltam es a langolo fenyvest tudoztem :heart_eyes::rofl:.Szurkolok,hogy te se talalj vaniliat,az m-type-ot meg ugy nez ki ,hogy vegre en is ki tudom majd probalni.Jonnek ki rokonok,ugyhogy hozatok majd veluk,csak rendelni kene valahonnan.

4 kedvelés

12 kedvelés

A strandoloktól elnézést szeretnék kérni a mai felhőkért!:kissing_smiling_eyes::dash::heart:

Hogy páran miért adják el nem tudhatom, de hogy miért veszik sokan, azt nagyon is!!!:yum::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

13 kedvelés

Ez kicsit olyan, mintha a Naplás kilátóból készült volna :slight_smile:

2 kedvelés

Mit hallgatunk rovat: “Az erdő titka”

Igen, majdnem…
…odáig is ellátni onnan.:wink:

(A csodálatos Gerecse :mount_fuji:)

2 kedvelés

A teríték​:beer:

12 kedvelés

Egészségedre. :hugs:

3 kedvelés

Koszi​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés