Napi VAPE 3

Jó hogy jó, az élet alaptézise! :grinning: A Kölykök tudják ezt, tehát az ingatlanunkba kerülő cuccaik ezért vagy le vannak láncolva vagy vörösen izzanak… Különben adóként a birtokomba kerülnek :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

7 kedvelés

@Vaperina_Kinga ne legyen kevés a vatta?

2 kedvelés

El kell találni, hogy pont passzentos legyen.

4 kedvelés

Na akkor ez nekem nem fog tetszeni​:cry::joy:

2 kedvelés

Szia Beatrix! Jó lesz az! Ízben, gőzben nem lesz hiány! Ha odafigyelsz a vattázásra tökéletes lehet! Feltöltésnél mindíg zárd el a levegőzést és nem lesz hiba! Ares, Berserker, Siren mindhárom tank esetén elzárt levegőzésnél kell felönteni és akkor kiküszöbölhető a szivárgás ill. a folyás!

2 kedvelés

Illetve feltöltéskor úgy kell csinálni, hogy amikor vissza akarod rakni a topcapet, akkor finoman rárakod, csak egy picit tekersz rajta, majd fejjel lefelé állítod az egészet és úgy tekered be teljesen.

Ez azért fontos szinten minden felültöltös tank esetében, mert különben rátekeréskor szépen bepréseled a liquidet a kazántérbe és ott szét fog ázni minden, ami egyenlő a folyással.

2 kedvelés

@Elek_Segits köszönöm…én a gtx-et is elzárom​:wink:De kaptam a tanácsot,hogy töltsem alulról és akkor biztos nem lesz baj​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Ispy ezt még párszor el kell olvasnom​:slightly_smiling_face:Még nem értem,mert még nem csináltam​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az új munkaszerződésem :smiling_face:
Több mint 5 év után szakitok a Sparral.

14 kedvelés

Gratula!Ha nem szeretsz már valamit csinálni ,vagy csak nem éri meg nincs mese váltani kell.Bátraké a szerencse​:ok_hand:

10 kedvelés

Gratulálok Edina. :blush: Legyen felhőtlen minden napod az új helyen! :heart:

8 kedvelés

Köszönöm.
Igy igyaz, nem szerettem.már.
És ez igy még enyhe kifejezés

6 kedvelés

Köszönöm Kinga :slight_smile:
Remélem nem nyúltam mellé

Ha jól tudom, nálatok is van Emerson, nem sok van az országban :smiley:

4 kedvelés

Ami azt illeti ismerős a neve. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Azt mondják: - Reggelizz úgy mint a királyok!
Mire én: - Későőőn???

10 kedvelés

Hamár szabin vagyok,


Ilyenkor ugye még nem kell cserélni ? :grin:

10 kedvelés

Ha dohányos volt benne csak most kezdi adni az ízét :rofl:

6 kedvelés

Így jár aki “”“villamossal utazik”“”
De finom :grin:ennyit megér​:crazy_face:

5 kedvelés

Koksztachanovista lettél… Ki ne dobd!!! :grinning: :rofl: Most kezdi majd kiadni az ízét! :rofl: :cold_face:

6 kedvelés

Fura,volt hogy nincs íze :rofl::rofl::rofl::rofl:de milyen csodálatos színe van :crazy_face::crazy_face::crazy_face:elteszem későbbre ,hátha jó lesz egy másik tankomba :crazy_face:

4 kedvelés