Napi VAPE 3

Elővetted és lám, megint igazi nyár lett.
Szeptemberig el se rakd!:wink:

5 kedvelés

Szervusz András ! Szervusztok !

A tankba én stílusosan oportót töltöttem volna ! :grin:
Am. a háttérben az a Nagyharsányi hegy ?

4 kedvelés

Fő a változatosság…

9 kedvelés

38fokos :hot_face:, szép napot mindenkinek!!! :sunglasses:

10 kedvelés

Szia István! AMBITION MODS CONVERTER MOD mi a véleményed? 50w a max rajta? Tűz gomb jó illesztésű vagy lötyög? Anyaga ténylegesen SS vagy festett? Tc-t hogy kezeli?

1 kedvelés

Sziasztok!
A napi lótifutihoz DL porlasztós Wismec Sinous V80
Az otthoni komolyabb gőzvetésekhez TFV12 RBA tankos Smok Morph 2

8 kedvelés

@52481 milyen a sinous? Mennyire sérülékeny?

2 kedvelés

Még ismerkedünk, kb 1 hónapos…Az anyaghasználat nem az igazi (majdnem mindene műanyag), viszont az összeszerelés az jó. A topcap szerintem a leggyengébb pontja. Egy esést túlélt, remélem több nem lesz :slight_smile:

5 kedvelés

Az anyaghasználat jó, masszív, pici és súlyos.

Tc nem tudom mi fán terem, de csak fél wattonként lehet állítani. És igen valahol 50 körül a max, most fejből nem emlékszem.

4 kedvelés

Köszi :).
Akkor felejtős, pedig tetszik a design

3 kedvelés

Gondoltam két hét után most jól esne egy kis Red Astaire.Megteker,feltölt,10 perc pöfékelés után visszajövök a merengésemből,ez mintha olyan narancsos,nemtudom milyen izé lenne.Hűtőajtó kinyit,flaska megtekint,nem megtöltöttem Pinkman-nel?:rofl:

11 kedvelés

Köszi Uram!

2 kedvelés

"Elloptam":wink:



De csak egy pár percre​:cry:

Imádom​:bangbang::heart:Gyönyörű:bangbang::heart_eyes:Nekemiskell​:bangbang::smiling_face_with_three_hearts::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

11 kedvelés

Ez viszont az enyééém…(kölcsönbe​:wink:)

Deszépdeszépdeszép​:heart_eyes:


13 kedvelés

Ma semmi felhő nem volt az égen, csak amit a vaperek eregettek…:cloud::cloud::cloud:.

15 kedvelés

Egy munkával töltött átmulatott hajnal… A gyökér korrektor visszatér a gyökerekhez. Csak a Mama meg ne tudja, hogy lenyúltam a cuccát​:wink:

11 kedvelés

Az elfelejtett alapszabály: amit egyszer megkaparintottál, az a Tiéd! :rofl:

7 kedvelés

Szupcsi. :heart_eyes: Ha megtekerted majd figyejjééé, mert érzékeny a vattázásra. Amúgy a V2 is hajlamos szörcsögni. Meg hiába felültöltős, ha felül feltöltöd alul könnyezik. Rosszabb esetben folyat. De semmi gáz, mert ha alulról töltöd akkor nem fog ilyeneket csinálni. :blush: Használd egészséggel :heart::kissing_heart:

7 kedvelés

@Viktor_Hajdu ez nagyon jóóó:bangbang::joy:
Tegnap elfogadta a meghívásom a sógorom,remélem majd,ha egyszer ráér itt lenni,ő is olvassa ezt​:wink:Ha nem,meg majd elküldöm neki képernyőképen​:joy::joy::joy::wink:

5 kedvelés

@Vaperina_Kinga a tekeréshez majd kell keresnem először is videjókat​:wink:

6 kedvelés