Napi vape 2.0 🙂

Egy darabig nĂ©zegettem, hogy mi a fĂŒtty van a kezedben

Question Mark What GIF by Aminé

1 kedvelés

Csak a szokĂĄsos :sunglasses:Nem vagyok nagyon Ă©desszĂĄjĂș de ez a Ladybug Chicana nagyon finom.DohĂĄny,sok csonthĂ©jas Ă©s mĂ©gtöbb vanĂ­lia :sunglasses:

8 kedvelés

Azaz, igen. :blush: Csak nekem a Fasttech nem hozza. A keresƑben felugrik, de rĂĄmegyek Ă©s mĂĄr csak a Lyra-t hozzĂĄ. SƑt, mĂĄr a Draco-t nem is hozza. Azt Ă©n mĂĄr nem is kaptam, pedig az uuuuuuh, szĂłval ja. SajnĂĄlom. :confused:

1 kedvelés

Egy helyen talĂĄltam, de a shopot nem ismerem. :confused:

https://www.dxvape.com/product/original-lost-vape-modefined-sirius-200w-tc-box-mod/

2 kedvelés

9 kedvelés

Az a driptip, azmiaz, kell nekem is :+1: :wink:

4 kedvelés

Coolvape mtl drip tip,de simĂĄn adja a szƱk dl-t amire nekem kell,Ă­gy a kis Haku Riviera gƑzei mindjĂĄrt meg is szelidƱlnek tƑle​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

JĂł reggelt!

14 kedvelés

HĂĄt ugye Ă©n Ă­gy talĂĄltam meg. A keresƑbe Ă­rva az oldalon belĂŒl valĂłban nem dobja fel, de a Google-n keresztĂŒl viszont igen.

https://m.fasttech.com/products/3042/10019158/3994800-fire-bird-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer

A modot pedig itt talĂĄltam meg, az oldalt nem ismerem Ă©n sem.

https://www.vapenico.com/product/modefined-sirius-200w-tc-box-mod-p13406

3 kedvelés

JĂł reggelt Edina. :smiling_face_with_three_hearts: JĂł reggelt mindenkinek. :heart:

14 kedvelés

A tank az lĂłgĂłzatlan. Nem tudom szĂĄmĂ­t e, bĂĄr ez Ă­gy is szĂ©p. :blush: Ahonnan a mod jönne azt az oldalt Ă©n sem ismerem, de a mod a kĂ­nai raktĂĄrbĂłl jönne. Meg a tank is egyĂ©bkĂ©nt onnan jönne. Így ezek instant vĂĄmolandĂł cuccok. :confused: Basszus, ma mĂĄr nem egyszerƱ vaperkedni :pensive:

7 kedvelés

Sajnos nagyon meg kell vĂĄlogatni hogy honnan rendel) rendel az ember mde eleve az hogy limitĂĄlt sokszor Ă©s kĂ©tsĂ©ges maga a webes felĂŒlet, plusz mĂ©g az is hogy itthon hogy ĂĄllnak a vaperekhez kereskedelmi szinten is
 Ja Ă©s persze a csodĂĄlatos vĂĄm. :joy:

3 kedvelés

Ha vĂĄm nem is, de ĂĄfa :sweat_smile:

10k-ra durvĂĄn 3k fog rĂĄjönni pluszba, ami azĂ©rt mĂ©g Ă­gy is ĂŒtni fogja az eus shopok ĂĄrait sok esteben.

SzĂłval mĂ©g Ă­gy is megĂ©rheti kintrƑl venni ezt-azt, annyi törtĂ©nt, hogy a nagyon jĂł kĂ­nai ĂĄr most mĂĄr csak jĂł lesz.

Dw azért érdemes az eus shopokba is szétnézni, mert sokszor leakciózzåk a kifutó dolgokat.

2 kedvelés

Sajnos ez Ă­gy igaz
 Sokat agyaltam ezen hogy fogja ezentĂșl megĂ©rni. :unamused:

2 kedvelés

Akkor jó kåvézåst mindenkinek. :smiling_face_with_three_hearts:

14 kedvelés

Viszont kĂ­vĂĄnjuk :rofl:

14 kedvelés

Tibor doktor Ășrnak​:grin::joy::beers:

12 kedvelés

Irigykedek. Én mĂ©g nem tudom. De az biztos, hogy vĂĄlasztĂĄs elƑtt mosĂĄs, tekerĂ©s vattĂĄzĂĄs. Nem 10 perc lesz.

13 kedvelés

Mind a 8at egyszerre?:rofl:Én is irĂ­gykedem​:grin:ImĂĄdok bĂ­belƑdni velĂŒk​:heart_eyes::+1:

5 kedvelés

Ahha,hoppá uram​:rofl::rofl::rofl:Mikor tudlak meglátogatni?:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés