Napi vape 2.0 🙂

Pont a TC Ă©rdekelne. :grin: Persze ettƑl mĂ©g nagy valĂłszĂ­nƱsĂ©ggel meg KELL rendelnem. Igen, a tuzgombot Ă©n is nĂ©ztem, hogy Ă©rdekes helyen van. Köszönöm az informĂĄciĂłkat. :wink:

4 kedvelés

Ó,de nagyon szĂ©p​:heart_eyes:

2 kedvelés

Mindenkit megfertƑztem a TƱzmadĂĄrral. :sweat_smile::heart::smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Szia, ĂĄprilis Ăłta hasznĂĄlom a Paramour-om, teljesen perfekt a TC mĂłd menĂŒ. Én TCR-ben hasznĂĄlom. Nem kell ezerszer nyomkodni a gombokat, kivĂĄlasztva a TC menĂŒt, a megfelelƑ huzalfajtĂĄval csak 2x kattintasz a tƱz gombbal Ă©s rögtön tudod ĂĄllĂ­tani a kĂ­vĂĄnt W-ot jĂłvĂĄhagyni Ășjjab tƱz nyomĂĄssal tudod. Nem kell kilĂ©pni menĂŒbe, rögtön tudod mĂłdosĂ­tani a kĂ­vĂĄnt Ă©rtĂ©kekre (W Ă©s hƑmĂ©rsĂ©klet). AkkumulĂĄtor hasznĂĄlat kĂ­vĂĄlĂł. Nekem nincs nagy kezem, marokra fogva pont a hĂŒvelykujjam rĂĄĂĄll a tƱzgombra. Nem kopik, nem zörög, teljesen kompakt. Szerintem jĂł vĂ©tel, ha a formavilĂĄga bejön neked. LelĂłgĂĄs nĂ©lkĂŒl a 24-es kazĂĄnokat tudja fogadni. :no_smoking:only vaping!

13 kedvelés

Szia,
szuper, köszönöm az infĂłt. :slightly_smiling_face: Így mĂĄr kevĂ©sbĂ© remeg a kezem a rendelĂ©s gomb felett. :grin: MegszĂŒletett a döntĂ©s.

6 kedvelés

17 kedvelés

ErrƑl ennyit



NemlĂ©tezƑ f@szom
 :pensive:

5 kedvelés

GyönyörƱ ive van. :grimacing:

2 kedvelés

Uhhh, sajnálom, leejtetted vagy mi a szƑsz?

2 kedvelés

Kingásítottam. :confused: Ha kapkodok ez van


2 kedvelés

Uhh​:frowning:
Én mĂșltkor leejettem a szettem, de csak a drip tip karcolĂłdott, pedig a mod is hullott szerteszĂ©t.

1 kedvelés

A mod egy Modefined Sirius. Azon egy karc sincs. :sweat_smile: Jelenleg a Sirius a legrégebbi modom. EgyszerƱen elnyƱhetetlen. :slightly_smiling_face: Nem hiåba, Lost Vape féle. :blush:

Szerk.: A tankot kidobtan. Dobozostul, mindenestĂŒl
 Kell mĂ©g pĂĄr nap, hogy tudatosuljon, hogy TƱzmadĂĄr vĂ©gleg elszĂĄllt.

1 kedvelés


Üdv Pag szigetrƑl :kissing_heart:

10 kedvelés

15 kedvelés

KĂ©z csĂłk Kinga ! Szervusztok !

SajnĂĄlom az esetet ! :anguished:
Kår volt kidobjad ! Alkatrészek vagy akår csak a gumitömítések is, ha passzolnak måsik tankhoz az nagy segítség néha !

5 kedvelés

Be szép

1 kedvelés

Szia Atis. Átgondoltan, kĂ©tszer is. Érzelmi okokbĂłl szerettem volna teljesen megvĂĄlni tƑle. LĂĄtni sem szerettem volna. :pensive:

3 kedvelés

Egeszsegetekre. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

14 kedvelés

HajrĂĄ spanyolok! :soccer: :es:

Közben egy kis lemon tart
meg ismerkedĂ©s az ammittal.

12 kedvelés

Emberem​:heart_eyes:
Kedvenc mondåsom, mikor tele a tököm:
“Tolok pár Staroprament
Oszt mondok rád egy áment!”

5 kedvelés