Nálunk járt a futárt

A bolt ugye gagyi, nem megbízható stb. Eszembe sem jusson innen rendelni :face_with_hand_over_mouth: :wink: :rofl:

:heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

konkrét boltnév kellene a lebeszéléshez :rofl:…ha már a mod-ba optikaílag nem tudok belekötni​:+1:

épp győzködöm magam, hogy biztos nagy Méretek: 89mm x 39mm x 29mm :smiley: Sajnos az itt említettben láttam meg :rofl: Vagy megyek én is a svájci német határra :rofl:

Hja kérem szépen, még egy apró ajándékot sem képesek küldeni 100 euró felett… micsoda egy társaság :wink:

Ez az, jó vagy :rofl: :wink: :rofl:

Ez haaaatalmassss!

Alfredo Diaz Size GIF by Achievement Hunter

:joy:

Tudod miért nem tudnak a nők parkolni? :wink: :rofl:

Nem, de a férfiak sem. :grin:

hát mert a pasik elhitetik velük, hogy az 5 cm, az 20 :wink:

1 kedvelés

Egyébként, ha szeretnél egy 9 centiset látni, a jobb oldalon az az odin 100 annyi…és igen, nagy.

Egyébként nekem tényleg nagy. 1,5 számmal kisebb kesztyűt hordok, mint @edinka1203

Nézd, 1 centi nem tűnik soknak, de nekem sincs nagy lapát férfi kezem, az akira kényelmes benne, az odin meg…nagy, szóval én is passzoltam.

1 kedvelés

a héra is azért lett, mert ahol fogod ott 1,5 cm-rel keskenyebb, mint az akira. A hossza kevésbé zavar. Egy baja van. Bal kézben nem annyira kényelmes én meg vapeléshez sokat használom :slight_smile:

A maxiflex kesztyűm, mint írtam egy 7-es méret, ennél van eggyel kisebb még, a 6-os. Nekem egyébként jó az is, csak nem kaptam :sweat_smile:

nekem 5,5 kéne, csak általában nincs. Rajtam a 6-os néz ki úgy, mint rajtad a 7-es

Te nyertél, bár eddig nem volt vetélytársam a környezetemben :raised_hands: (remélem ez a pacsi jele…)

Katasztrófa ezeket a kisméretű kesztyűket beszerezni… Ha van is elég drágák

1 kedvelés

esélytelen, ha véletlen találok, ált veszek vagy 2-3 db-ot, az egy ideig kitart :smiley:

Egy pár nem pár :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Van benne valami igazság…:rofl: