Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ja, végül is semmi, de most nézem, hogy nemcsak ingyen volt, de több pénzzel távoztam, mint kellett volna. :grin:

Sajnálatos módon, a helyi adottságok ellenére, az öt méter hosszú sörpadon, csak az elengethetetlenül szükséges alkalmatosságokat tudtuk rendelkezésre bocsájtani a művelet érdekében, az általunk hozott bőröndök tartalmából.
Senki nem gondolta, hogy könnyű lesz, de megérte és elégségesnek bizonyult.

Ilyen körülményekkel vállalhatna itt mindenki élő oktatást szabadidejében :smiley: Megoldanánk hamar az országos lefedettséget gyakorlati oktatás terén :smiley:

6 kedvelés

Hát nem tudom, hogy a nyirkos sörpadon a hidegtől remegő kézzel való építés mennyire lenne népszerű az emberek körében, de igaz, hogy @Deepfreeze és @Balazs_Samu_Nagy a jelenlétével támogatta a végeredményt. :grin:

3 kedvelés

És a guriga papírtörlő és a csomag nedves törlőkendő már ki sem fért az asztalra. :rofl:

Bár a műveletek megkezdése elött, az ismeretlen területre tévedő vépereket semmilyen munkavédelmi oktatásban nem részesítették, az általam megélt és többedjére kitapasztalt vép-balesetek alapján készített kockázat elemzés nyomán, végig készenlétben voltak a sörpadon kézközelben, hogy egy váratlan pillanatban és előre nem látható balszerencsés esemény bekövetkezésekor, szakszerűen lehessen közbelépni és időben meglehessen kezdeni a kárenyhítést.

És külön köszönet @Ispy -nek, hogy ünnepélyesen átnyújtotta a Vaperina vándorliquidjét :smiley:

1 kedvelés

Tulajdonképpen hányad(ék???:wink:)ik gazdája is vagy a @Zolika által alapos gonddal megkomponált eper-aroma kreációnak?

Úgy érzem, ebben a vándor fiolában lapul a bizonyítéka annak az aroma-alkímia misztikumnak, amitől ez a nedü Mindenkinek csak ad annélkül hogy valaha is elfogyna. Éppen ezért “para” a jelenség és valami általam értelmezhetetlen módon, nem párajelenség. :thinking:

A titkot továbbra is csak azon kevés létszámú szerencsések tudhatják magukénak, aki már részesültek eme “Vándor-aroma” bírtoklásának lehetőségében. :grin:

Remélem kapunk még lehetőséget az elkövetkezőkben is, hogy továbbra is feszült figyelemmel követhessük e misztikus elegy vándolásának állomásait! :face_with_monocle:

2 kedvelés

Sírtatok? :roll_eyes:

:joy::+1:

Ez a vándorlikvid nem párolog?

1 kedvelés

Az este csúcspontja az volt, amikor @Deepfreeze kérdezte, hogy hmmm, milyen leves ez, nagyon finom illata van, a válasz: az a másik asztaltól jön. :rofl:

Szóval elég szép számban gőzöltek az emberek, ahogy néztem, nem vagyunk egyedül! :grin:

5 kedvelés

Nem tom, émmá csak a Grampára tudok gondolni. Pedig elsőre nem volt nyilvánvaló. Aljaskúszóbab :sweat_smile:
Most, hogy vattára szívtam, talán a Balázs féle Cohiba megy a helyére.

2 kedvelés

Tudod, hol lakok, gyere érte, adok én neked, van még egy adag be nem kevert. :+1:t4:

1 hónap és már szívhatod is. :rofl:

Honnan tudnám :rofl:
Én csak bekeverve szeretem :sweat_smile:

Ezt jó látni és tudni, kihez lehetne fordulni számítógép takarítás érdekében…:grin::grin::grin:

Nekem is áruld majd el a nevét. Köszi. :grin:

1 kedvelés

Őszintén, a nevét nem tudom, de hogy aranykeze van, az biztos…:blush::blush::blush:

Személyiségi jogok miatt nem nevezhetem meg, de biztos nem haragszik meg, ha mutatok 1-2 referenciamunkát tőle.


:+1:

En is nagyjából valamire ilyesmire gondoltam, csak kicsit masfajta kivitelezésben…:rofl:

Igen, ehhez a boxerhez már talán kicsit hűvös van :joy:(nameg a hölgy alkalmazottnak jobban állna a kezében…)
Más problémát nem látok :face_with_monocle:

@Janos_Groszeibl ,köszönöm az ötletet, ami az új nevet illeti…egy korábbi bejegyzésedben láttam…:wink:

6 kedvelés