Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

NM. Hiányoltalak és ez jutott fejembe.

1 kedvelés

Az ott egy szarvas ? :grin:



Üdvözlettel Ausztria Wien
Nem találkoztam vaperekkel :grinning::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Daemon Tools? :sweat_smile::wink:

Neeemmmm. Daemon hill, tudod… Az a fomra 1 versenyző, én is versenyző vagyok, csak kissé nagyobb darabokkal… :truck::truck::truck:

Azzal óvatosan ,kva magas :grin:

Jó megfigyelő lennél, de az csak egy cserepes virág, és a háttérben pedig az erkély fala amint rá süt a nap… :joy:

1 kedvelés

Akkor nekem ne hazudj Mauo (démon király) . Az ott egy nyuszi :grin:

De rosszak vagytok , ez egy forgó torony amire beszari voltam fel ülni :joy::rofl:

Láttam egész közelről egy évig :rofl:

Szerintem egy kva nagy meztelen csiga. :rofl:

1 kedvelés

Mit, mit… Művelődök :grin::grin:

1 kedvelés

Itt mindent is lehet. :grin:

2 kedvelés

Firstvape shop
Aroma kostolás sortfil/longfil és szerszám beszerzés :grin:


Ánizsos kivitel
image
image
image


14 kedvelés

Ma Holdvilág-árok látogatás volt a Pilisben. Kiindulási pont a Breier farm, érdemes körbejárni, tip-top a hely. (Kiskovácsi pszihiátria, de komolyan. Meglátod a büfé számlát és önként átsétálsz egy kezelésre :grin:.)

A túra elején, ha nem látom nem hiszem el, kávé, palacsinta, limonádék és becsület kassza!!!

A 10km-es túra annyira kalandos, hogy még fotózni is elfelejtettem. Utána Dobogókő és pihentető nézegetés, Rezső kilátó:

10 kedvelés

Jóóóóó reeeeeeeeeeegelt Vietnám !!!
Indítsuk a műszakaot egy kis kv-val. Csak a Szarvasi.:grin:

13 kedvelés

Ha már vasárnap pihenés helyett dolgoznod kell, legalább a kávé legyen jó :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Múltkor a limonádésnál volt palacsinta az is finom… :heart_eyes:

3 kedvelés

Megfigyeltem, hogy a legtöbb posztolt kirándulós képen a kilátók feltűnően hasonlítanak egy ecigi szettre :+1::grin:

3 kedvelés

Igen. Jó és pontos megfigyelés.
Ugyan is kerülöm az olyan kilátókat, amik kicsit sem hasonlítanak efféle eszközökre. :grin: