Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Én meg már a dl változaton agyalok. :rofl:

Eskü klassz fotókat is lőssz ! :hugs:Hagyj fel a villannyal :rofl:

1 kedvelés

" Sziasztok. Na mizu? grinning Ki mit csinál?" Mit, mit … Hála az oldalnak, meg a közösségnek rendeltem egy új mod-ot, hogy rendelhessek hozzá majd egy újabb tankot :slight_smile:

kép

Egyébként szerintem, nem nekünk kell támogatni az oldalt, hanem @Vaperina_Kinga -nak és @Donat -nak minket :laughing: :sweat_smile: :laughing:

1 kedvelés

Hát igen, ők biztosítják a melegágyát annak, hogy a lelkünk odalegyen :rofl:

1 kedvelés

Támogatnak, ha ők nem lennének sötétségben élnénk, tele pénzzel. :rofl:

1 kedvelés

Sötétség megvan így is :rofl:

Én a fényben élek! :grin:

1 kedvelés

Én meg azt eszem :rofl:

Hát igen, látszik rajtad a low calorie. :rofl:

23 bejegyzést új témára osztott fel: A magas euró árfolyam következményei, politikamentesen!

De ismerős az az alátét. Nálam is figyelnek ilyenek. :smiley:

94 bejegyzést új témára osztott fel: Villanyos agymenők

…és most megszakítjuk adásunkat:

  • Tegnap, helyi idő szerint PM 05:12:31 és PM 10:06:42 közötti időszakot átölelően, a XVI. kerületben, a mini vaper konferenciákról elhíresült Legenda Sörfőzde nevű vendéglátóipari egység teraszán, a rendelkezésre álló szűk eszköztár ellenére, @Ispy vépertárs @Deepfreeze kolléga közteműködésével megtekerte (pár-hónapja) újonnan vett THC Tauren One ertéáját és ezzel az eseménnyel hivatalosan is megtette az első lépéseket, hogy az emtéelezők táborát nem elhagyva, a déelezés műfaja után érdeklődőket is bátorítani tudja majd ettől kezdve, a saját maga álltal, személyesen is megszerzett tapasztalataival.

  • Mindannyiunk nevében hálásan köszönjük a véperközösség gyarapításáért tett újabb fáradozásaitokat!
11 kedvelés

Gratula a készlethez és a szép teljesítményhez!

5 kedvelés

Azt gondolom szerénytelenűl, a “nehéz idők, kemény férfiakat teremtenek”:

  • Tényleg csak a “minimál” ami megadatott, de Ök nem adták fel, megpróbálták és erőfeszítéseikért siker koronázta tetteik nagyszerűségét.

Ez úton köszönném meg, lehetővé tették szerény személyemnek, hogy szemtanujuk valamint krónikásuk legyek és üttörőként példát mutatva, ettől kezdve ne keljen senkinek egymagában, valami lefüggönyözött sötét szoba legméllyén, sok-sok elbukott kísérlettől elbátorodnia, kiléptek a napfényre, megmutatva Mindenkinek, hogy így is lehet.

6 kedvelés

Köszönöm ismét a részvételt, de legközelebb én fizetek, mert ez a tegnapi valahogy nem jött össze rendesen. :rofl:

2 kedvelés

Jó sok motyóval készültetek ahhoz az RTA-hoz​:grin:

2 kedvelés

Mi azzal a gond ha a csehó grátisz piát ad? :joy::thinking:

Nem biztuk a véletlenre. :rofl: Kihasználtuk a sörpad által nyújtotta lehetőségeket. :grin: