Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Olyan kemény nézése van, jobbulást.

Kis kemény. Babaként is az volt :grin:. Alkudtam az orvossal legyen ragasztva. legyen !!! mert már várni akart​:face_with_symbols_over_mouth: kapocs lett a vége nem fáj, gyors, kicsi a nyoma :grin: plusz én is kaptam fecskendőt :rofl:

Jobbulást!

Holnaputánra el is felejti. :hugs: Jobbulást! :kissing_heart:

2 kedvelés

Jobbulást .

1 kedvelés

Gyógyulást neki , mintha az enyémet látnám , az arcán semmi megbánás :grinning:

Tájkép csata előtt :grin::grin::grin::grin::grin:

7 kedvelés

Mondj nemet ha mersz (gyenge vagyok :rofl:) lányom megkértrá töltsem fel ezeket a vackokat. Újra hasznosítás :grin: . Amúgy kiváncsi vagyok mennyit bír töltés szám ügyileg :thinking:. És egészségére mindenkinek.


1 kedvelés

A 1500 puffost az egyetemisták régebben 6-8 x tudták tölteni, ezt olvastam régebben valahol

Akkor bérleti díjat szedek :rofl:

1 kedvelés

Te biztos jobban tudod, mert szedtél szét ilyet. Ebben valami üvegszálas “tekerés” van? Gondolom ameddig az bírja addig lehet töltögetni…

Igen két üveg szálas hüvelybe van szerelve egy super fused clapton

Megyek őszülni Békéscsaba-Vésztő :grin:

11 kedvelés

Itt jegyeznem meg @Zolika, most ért be a cseresznyésed, irtó jó ízű :blush::wave:

1 kedvelés

Ebéd…homemade pizza.

12 kedvelés

Nyál csorgatás :sweat_smile: First Vape shop





9 kedvelés

Jó hamar ért be :rofl::rofl:egészségedre :smiling_face:

1 kedvelés

Igen most nézem januári :rofl::rofl: most lehet érezni nagyon a cseresznyét​:ok_hand:Szóval mondhatjuk @Lsxtom hogy idő kell neki​:joy: (tudod az Ashad)

3 kedvelés

Szia @Ivett, hogy én négy hónapot várjak, na az kizárt :sweat_smile: pedig tudjuk a türelem rózsát terem, azaz beért Ashad-ot! :joy: :rofl:

1 kedvelés

Persze, hogy csak tré helyen sikerült a belvárosban letámasztani a traktort, úgy hogy lentmaradtam parkolóőr-őrnek amíg a kolléga krampácsolt a berendezésen. Elvó’tam magamban és közben szépen kisütött a nap is…

Torony-ház:

…így készült:

(Annyit duruzsoltok mostanában a Dvarw-ról, hogy kedvet kaptam és előkerült az mtl változat ismét.)

5 kedvelés