Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Tudod ki szedi szét ennyire :sweat_smile:

Aki ki akarja takarítani? :thinking: :rofl:

1 kedvelés

Nem. Én szoktam akarni kitakarítani, de ilyesmire még akkor sem vetemedem :sweat_smile:

Hát igen, az akarni meg a megcsinálni nem ugyanaz. :grin:

Ezt azért könnyen takarítani mint a második generációs konzerveket :rofl: és a mód még mindig nem passzol :rofl::yum:

Megteszem, de ekkora túlzásokba nem esem :sweat_smile:

20 éve szerelek pcket, ez már ilyen relaxációs gyakorlat, a feszültséget meg faszán le lehet vezetni összerakáskor anyázások formájában. Tiszta zen. :rofl:

Hallgassunk még meg egy másik “kompúter” szakértőt is az ügyben: :grin:

FigyelYODA :rofl::rofl:

Egy sor keretében méretét vettem az Aegis műanyag méretéről, hogy munkába csináljak gravírozható markolatát de ha már így volt akkor feldobtam egy kicsit :rofl: inkább ezt koszolom mint a bőrt



5 kedvelés

Melódia melódia tràlllààlà :grinning:

csak nyogodtan szuszà

10 kedvelés

azaz…

Minden adott a jó munkához…valahogy mégse. :grin:

13 kedvelés

Itt harmonizáló a billentyűzetedel a mod :grin:


Dolgozzunk :rofl:

2 kedvelés

Vajon mire gondol a művész ? :thinking::rofl:

Egyedül a kedvet nem látom :rofl::rofl::rofl:biztos várod a billencset,vagy a buktát :rofl::rofl::rofl:

Reggel…

6 kedvelés

Vettem a kocsiba ( ez nem a szivaros aroma, alias Cohiba.:wink:) 990Ft-ért. Jó lemez, jó dalokkal.

A kedvencem az “Ami újra tiéd”, jó kis AC/DC beütéssel. Arról szól, ha megszóllal egy dögös nóta, újra fiatalnak érezheted magad.

Működik!!! :star_struck::+1::metal:

7 kedvelés

Éljen kartoték vastagítás egy újabb Gálik a traumatológián :face_with_symbols_over_mouth:. Stram kislányom szétcsapta a fejecskéjét :cold_sweat:. Leraktam a lantot sziszenteném a sört feleségem meg hív inkább haza jöttek pestről mert az ügyeletes traumatológiai 2 órára volt onnan haza meg 1 óra :face_with_symbols_over_mouth: meg most 15 perc az egész

Jobbulást :wink:Katonadolog. :+1:
Mostmár le a lanttal - írta Petőfi Antal.