Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Nincs kitől ,mitől de azért tudod milyen településen élek és hát na :grin:a kutyáim éberek ,de hm hm hm na :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pedig a város ahol laksz az is vape közeli írányitó számú 42… :joy:

Nekem a közvetlen szomszédságában van a rendőrség de este az is sötét :rofl:. Pár km-re van innen Mordor (Hugyag) és egész sötét földe azt nézem Balassagyarmat a Vaskapu innenső véd oldal :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ráadásul duplán 42 :rofl::rofl:

Szerintem, meg mindent is védj le. Mert lehet h nem csak a cuccosaidról álmodozik valaki… :grin::joy:

Igyekszem ,még küzdök vele ,de már látom a végét jó lesz ez :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Hát úgy néz ki nikotin erősségben szintet kell lépnem lefelé. Az elmúlt 7-10 napban éreztem már, hogy túl sok a TH és köhögök este a napi mennyiség elszívása után. Most 6mg-ról próbálok kb 4-re lemenni. Hozzá kell tenni, hogy 32év analóg után 18-ról jövök lefelé :grin:
Most osztás szorzás számolgatás és remélem jó lesz az eredmény.


Gőzökben szép napot mindenkinek :wind_face:

11 kedvelés

Menni fog az! Elismerésem! :blush:

1 kedvelés

…amíg várom, hogy száradjon az alapozó, addig Vaperina fórumot (a)lapozgatok…


(Redőnyösség part II.)

6 kedvelés

Az első fotót nézve nem irigyellek :hugs:
Kitartást :fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Én csak a lakást tettem rendbe de el is fáradtam, jó munkát ha van olyan :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én meg az ágyon heverészve azon gondolkodok ki fog kimenni a kertbe kavicsot hordani? :thinking:

1 kedvelés

Ne is mond , lépcsőt kéne festeni de sehogy se tudom rávenni magamat :rofl::joy::rofl::paintbrush:

1 kedvelés

Ennyi kavics a világon nincs amennyit5te elhordasz… :joy::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Most mondom, hogy nem hordom. :rofl:

Egyébként csak 2 tonna, meg majd kell még 1.

1 kedvelés

Jah, tényleg :joy:

Ó, bárcsak én mehetnék követ hordani a kertbe :sweat_smile:

1 kedvelés

Egyetértek! :+1::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Jóvan má, én sajnáltatni jöttem magamat, nem azért, hogy irigykedjetek. :rofl:

Nem sajnállak, max együttérzek​:joy:
Hát ez furán néz ki így leírva… :thinking: