Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Sajnos egy kis problémába ütköztem: a byka v7-ben pihent még fél tank grapefruitos jungle red, amit az istennek nem bírtam elszívni, talán valamikor Jézus feltámadásának környékén raktam a polcra. Most gondoltam jól kitakarítom, de a palást furcsán a kezembe marad szétszedéskor, mint kiderült azért, mert a menetes rész a fém házban maradt, ezzel véglegesen elválva a palásttól. Vajon hogy lehetne kierőszakolni a beszakadt menetes részt a fém házból? :thinking: Bónusz kérdés: nincs ehhez üveg palást?

Dz válasz joooo van az úúúúgy :grin:

1 kedvelés

Ilyen az amikor a PC és a citrusos lötty találkozik. Kicsi hornyot kapirgássz bele, ha már valahol van rajta fogás, kis műszerész csavarhúzó/hegyes végű csipesszel ki tudod hajtani. És ne érezd rosszul magad, én A&L Onival jártam így, 2 nap alatt 2 PCTG tankot csapott szét, mire kapcsoltam: nini, citrusos! :grin::grin::grin::grin:

Menetesbe üveg…nehéz lesz
Egyes szakértők esküsznek az ultem palástokra, h az mindent kibír. Nincs vele tapasztalatom, nekem túl…pisiszínű:frowning:

Hát gugli nem sokat segített a kérdésben, ultem nálam is felejtős, lehet megint megyek Hajdú Szabolcshoz. :grin: Elvileg ez valami szett volt, majd megkeresem a dobozát mik vannak benne, és soha többet nem használok citrusos cuccokat, egyébként sem jönnek be.

1 kedvelés

на здоровье na zdarovje @Gumikacsa jól mondja de csak finoman

4 kedvelés

Ma végre döglök pár órát, sőt, valami film.
Kép nincs :rofl:el kell hinni.

Jó 7vg-t for all.:+1:

2 kedvelés

A V8 -al én is úgy jártam, pedig napi használatban volt, és csak dohányosokat szívok. A beszakadt menetes részt éles késsel átvágtam, úgy már lejött. 1 menet maradt még a paláston, azzal még éppen visszatekerhető. Jó kérdés: Csak a klónok mind ilyenek, vagy a csavarmenet a műanyag palástokon egyáltalán nem jó ötlet?

Eredetivel egyikkel sem volt még ilyen gondom…v7-v8-v9.Se.

A jobb oldali csomóval nem lesz különösebb gond, viszont a bal oldali csomóval… Sztem, használati útmutató kell majd…

B,b,b,b !!!
Még mindíg kedvenc az epres dohány nálad ?

Ebben mi a poén, hogy minden kazánt egyszerre szedsz szét? Vagy miért nem szortírozod őket akkor sem külön-külön tálba? Ha tálakba tennéd őket, nem gurulnának le a lefolyóba. Vagy azért, mert úgy nem működik az orosz rulett, ha nem adsz esélyt rá nekik, hogy elguruljanak?

2 kedvelés

Én is egyszerre mosom őket. Nincs benne poén, ismerni kell a tankokat, és az alkatrészeket. Szerintem Ispy csak a kép kedvéért rakta a mosdókagylóba. Vagy csak nem úgy mossa ahogy elgondolod, ezért számára ez is biztonságos.

5 kedvelés

Nincs benne poén, lusta vagyok szöszmötölni velük egyesével, összerakni meg 5 perc kb.

3 kedvelés

Hát, volt amikor ezaz elveszett, de már megtanultam a leckét, remélem. :rofl:


Mivel egész héten szikra időm sincs, így ma, már a hétvégi pihenő időt tartva, műtéthez készülődök…

8 kedvelés

Már meg van a rutin. :sweat_smile:

Terep asztal felhő karcoló projekt :grin:

1 kedvelés

ez már menni fog a pályán 110 es sebesség mellett is :slight_smile:

1 kedvelés

Muszáj leszek megvédeni a modjaimat ,kazánjaimat pályáznak rá :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Félsz?.. :joy: :joy: