Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ha ez igaz akkor spájzolás ON! … vagy kezdjetek edzeni az aromanélküli vépelésre

A kész liquidek esélyes, hogy kikerülnek a forgalomból de a DIY cuccok maradnak.

A párkányi TasteVape-ben azt mondták, hogy az európai nagykerekben is lefogytak az eszközök, és valamiért nem pótolják, így sok mindent nem lehet már kapni… Szomorú, ha ez is az új TPD-re felkészülés része már.

Csak ha kikerülnek az aromák a kínálatból megéri e még nekik fenntartani a boltokat? Gondolom az volt a fő húzó ág…

Én is spájzolok, de meddig lehet ezt csinálni? Nem tárazhatók be 30 évre…jó, már csak 27. :grin:

1 kedvelés

Francia shopokba ömlenek az új cuccok. Tegnap elkapott a szörfölés és találtam egy új oldalt akik szállítanak kishazánkba. https://www.eliquidandco.com/

1 kedvelés

10% helyett 5%- ban keverünk hogy mégis legyen valamilyen íze és akkor tovább kitart az aroma :joy::joy::joy::joy:

Szerintem a legvégén úgyis a nikotin bevitel és a th lesz a fő szempont a legtöbbeknek. Szóval ha spájzoltok azt nikotinból IS tegyétek…annak a szavideje is jobban elnyújtható mélyhűtőben. Bár az aroma is mehet oda, gondolom sötétben fagyasztva az is évekkel tovább bírja

A múltkor még a 3liter hűtése is kisebb gond volt…vettél mélyhűtőkamrát? :grinning:

Északi sarkon vannak szerver hűtők, rengeteg befér. :slight_smile:

1 kedvelés

5évre elég nikotinom van, ősszel veszek még 3évre valót. 5-6 év alatt kiderül mi lesz a népesség sorsa. Ha azt a jövőt kapjuk amit terveznek akkor 2030ra a vépelés lesz a legkisebb gondunk. Remélem nem így lesz.

2 kedvelés

Meglátásom szerint is az izesített liquideket fogják csak betiltani. Aromákat békén fogják hagyni. Mondjuk a kivonatos dohányosok esélyes, hogy áldozatul esnek, de a gyümisekre tuti lesz kiskapu. Vagy le lesz zárjegyezve minden. És higítva, hogy növeljék a bevételt.

Vagy átköltöznek a shoppok Szerbiába. Az még egy ideig úgysem lesz EU tag :joy::joy::joy:

Vanília meg rum aroma lesz a Coopban :roll_eyes::nauseated_face::disappointed_relieved::joy::church:

1 kedvelés

Na, az lenne a totál szívás!..EUn kívülről érkező árú vámvizsgálatán bármikor fennakadhat

Meg ugye még maradna Anglia, de onnan már most sem nagyon jön semmi.

Tudtommal csak a folyadék akadnak fenn. Nekem már a 3. rendelésem jön Ecigone-ról 2 hónap alatt. Vámköltség szinte nincs is mert minimál összeg van a csomagra írva.

Zsolti erre vonatkozó törvény kb 5-6 éve érvényben van, csak szerintem nincs rá elég kapacitásuk ezt ellenőrizni.

5 kedvelés

Most rendeltem UK-ből. DHL hozzá, már úton van. Kíváncsi leszek mi lesz ha átlépi ennek az országnak nevezett putrinak a határát! Nagyon sok és (remélem) finom liquidről van szó :slight_smile:

2 kedvelés

No para gyerekek, nem lesz ebből a kellékek ellehetetlenítéséből semmi sem. Magyar rafkos, majd meg lesz a rés a pajzson. Tudjátok… hátrafelé nyilainktól is féltek anno. :slight_smile:

2 kedvelés